Element Title

Co to jest Element Title? - Definicja

Element Title to tytuł dokumentu HTML, a dokładniej mówiąc - meta tag z opisem, który musi znaleźć się na każdej podstronie, ponieważ jest on ważny pod kątem SEO i optymalizacji. Title widoczne jest przez każdego użytkownika - na górnej belce swojej przeglądarki, w zapisanych zakładkach, a także w wynikach wyszukiwania każdej wyszukiwarki. W kodzie źródłowym ujrzymy go w sekcji <head> ze znacznikiem <title>, właściwie na samej górze dokumentu.

Element title jest bardzo ważny, bowiem służy za kluczową część pozycjonowania i miejsc w rankingu Google. Same roboty wyszukiwarki również dzięki temu szybko zorientują się, jakiej tematyki jest witryna, a ponadto to pierwszy punkt, którym można zaciekawić ewentualnego odbiorcę. Stąd też w tytule często używane są słowa kluczowe, jednak treść mimo wszystko powinna być też unikalna (w tym nazwa firmy/marki/brandu), długości maksymalnie 50-60 znaków.

Przeczytaj również u nas na blogu: Cechy dobrej strony internetowej

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 20 październik 2021
Dlaczego warto nam zaufać?
Ponieważ podejdziemy do Ciebie indywidualnie
a także dlatego, że jesteśmy dobrzy w tym co robimy
Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strony internetowe

Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP