Skip to main content

Pozycjonowanie Gdańsk

Firmowa strona internetowa, nawet jeśli zbudowana jest wzorowo i potrafi przyciągnąć oko, nie zostanie zauważona bez przeprowadzenia odpowiednich działań. Estetyczna witryna, jeśli nie będzie zdobywać dla Ciebie klientów, pozostanie tylko estetyczną witryną.

Posiadasz firmę w Gdańsku? Zadbaj o swoją popularność w internecie, zyskaj reputację eksperta w swojej dziedzinie i zdobądź nowych klientów dzięki pozycjonowaniu!

Pozycjonowanie stron Gdańsk
Pozycjonowanie stron Gdańsk

Dlaczego pozycjonowanie w Gdańsku jest istotne?

Jeśli już posiadasz stronę internetową swojej firmy i chcesz za jej pośrednictwem zyskać nowych klientów na swoje produkty i usługi, to prędzej czy później zainteresujesz się pozycjonowaniem - zarówno na rynku lokalnym w Gdańsku, jak i tym ogólnokrajowym.

Głównym czynnikiem wpływającym na sprzedaż jest pozycja w wynikach wyszukiwarki Google. Aby skutecznie docierać do internetowych klientów, należy zainwestować środki w działania nad swoją stroną -  czyli w pozycjonowanie witryny w wyszukiwarce. Ogromną rolę grają tu dobrze dobrane do Twojego biznesu frazy kluczowe, czyli wszystko to, co potencjalny kontrahent wpisuje w Google. Brak widoczności w internecie to brak zainteresowania Twoją ofertą, co znacząco spowalnia rozwój firmy. Nie pozwól na to!

Gdańsk to piękne miasto, uwielbiane przez turystów. Każdego roku jest odwiedzane przez osoby z różnych zakątków świata. Zarówno nowi mieszkańcy jak i przyjezdni, w poszukiwaniu interesujących miejsc, takich jak sklepy, kawiarnie, restauracje - posługują się Google. Wówczas każdy przedsiębiorca, który postawił na lokalne pozycjonowanie, ma najwięcej do zyskania. Im Twoja firma będzie wyżej w Google, tym większe prawdopodobieństwo, że klient odwiedzi właśnie Ciebie!

Jeśli prowadzisz swoją działalność, nasza oferta na pozycjonowanie może Cię zaciekawić. Wyniki SEO mają oczywiście też znaczenie w kontekście pozyskiwania klientów wśród stałych mieszkańców Gdańska.

Zainteresowany?

SEO jest inwestycją, która pozwala na budowanie reputacji oraz pozycji eksperta w branży, co przyciąga nowych klientów i rozwija biznes. Warto pamiętać, że większość ludzi szuka informacji w internecie, dlatego dobra widoczność w wyszukiwarce jest kluczowa dla każdego rodzaju biznesu.

Gdański biznes w sieci - możliwości rozwoju

Każda branża ma możliwość zwiększenia sprzedaży dzięki pozycjonowaniu swojej strony internetowej na Gdańsk. SEO to inwestycja w stały rozwój, stabilność finansową i popularność swojej marki, przy jednoczesnej budowie dobrego wizerunku w sieci.

Zwiększenie sprzedaży przekłada się na lepsze finanse Twojej firmy, które w przyszłości mogą posłużyć na promocję biznesu nie tylko w Gdańsku, ale i w innych rejonach Polski. W ciągu ostatnich lat, znaczna część przedsiębiorców przeniosła swoją działalność do internetu. Każdy chce iść z duchem czasu, a rozwój technologii jedynie ułatwił podjęcie tej decyzji. Twoja konkurencja nie śpi, dlatego zdobądź nad nią przewagę - wybierz pozycjonowanie!

Kupowanie przez internet to obecnie najwygodniejsza forma transakcji, nic więc dziwnego, że jest ona wybierana przez zdecydowaną większość osób. Niezależnie od pory dnia czy nocy, klient może złożyć zamówienie w dogodnym dla niego czasie, jednocześnie mając dostęp do całej oferty produktów i usług.

Odezwij się do nas, a pomożemy Ci zbudować swoją własną markę. Zajmiemy się analizą rynku i wdrożeniem najkorzystniejszych działań, które pomogą Ci dostać się na sam szczyt.

Pozycjonowanie stron Gdańsk
Pozycjonowanie stron Gdańsk
Pozycjonowanie stron Gdańsk
Pozycjonowanie stron Gdańsk
strony internetowe
pozycjonowanie Gdańsk

Na czym polega lokalne pozycjonowanie w Gdańsku?

Wyżej nakreśliliśmy, jak miejsce w wynikach wyszukiwania wpływa na widoczność Twojej witryny wśród potencjalnych klientów oraz jak przekłada się to na wyniki sprzedaży. Jak jednak konkretnie powinno wyglądać pozycjonowanie lokalne, aby dało zadowalające rezultaty z prowadzenia biznesu w internecie?

Gdańsk bezapelacyjnie stanowi świetne miejsce do inwestycji i budowy własnej firmy. Niestety, wiąże się to z ogromną konkurencją w większości branż. Nie każdy przedsiębiorca jest świadomy tego, że internetowi klienci nie biorą się znikąd, tylko trafiają na stronę dzięki regularnej pracy pod kątem SEO.

Pozycjonowanie lokalne skierowane jest zarówno do małych firm, które chcą zyskać klientów z Gdańska i okolic, jak i do gigantycznych przedsiębiorstw, chcących zaistnieć w danym regionie.

Wydawać by się mogło, że skoro mowa o konkretnym regionie, całość powinna przebiegać łatwiej, niż w przypadku pozycjonowania na cały kraj. Zazwyczaj jest to prawdą, jednak należy pamiętać, że zdarzają się konkurenci, którzy od lat walczą o lokalnych klientów w internecie - wtedy należy się nastawić na bardziej rozbudowany proces działań na gdańskim rynku.

Miliony użytkowników w sieci
Rozwój technologiczny
Nieograniczone źródło sprzedaży
Lokalizacja z ogromnymi możliwościami
Miejsce przyjazne biznesowi
Pozycjonowanie Gdańsk
Coraz wyższe pozycje w Google

Aby lokalne pozycjonowanie przyniosło oczekiwane rezultaty, musi opierać się na witrynie internetowej wysokiej jakości. Jest to podstawa do wdrożenia czynności optymalizujących (SEO), a także pozycjonujących stronę w wyszukiwarce Google.

Rozpocząć należy od wykonania audytu SEO, oceny aktualnej witryny i analizy konkurencji na lokalnym rynku w Gdańsku. W zakresie podejmowanych czynności powinno znaleźć się także, m.in., wybór związanych z Twoim biznesem słów kluczowych, regularne tworzenie unikalnego contentu (na przykład pod postacią firmowego bloga), link building, a także bieżąca optymalizacja witryny. Im więcej podejmowanych działań w miesiącu, tym rośnie szansa na wyprzedzenie konkurencji i zdobycie wyższej pozycji w wyszukiwarce.

Czym się zajmujemy razem z pozycjonowaniem?

Strony internetowe
Strony internetowe
Sklepy internetowe
Sklepy internetowe
Projekty dedykowane
Projekty dedykowane
Opieka techniczna
Opieka techniczna
SEO Gdańsk

Poznaj korzyści z pozycjonowania Twojej firmy

Zdecydowana większość przedsiębiorców chciałaby wykorzystać swój maksymalny potencjał i podbić rynek ogólnokrajowy. Niestety, często wiąże się to z ogromnymi kosztami, na które firmy, w szczególności te mniejsze, nie mogą sobie pozwolić. Na początku drogi, o wiele bardziej opłacalną i przystępną usługą jest pozycjonowanie lokalne, co w przypadku Gdańska i okolic, może odwdzięczyć się dużym wzrostem liczby klientów.

Pozycjonowanie swojej witryny na miasto Gdańsk to szansa, w szczególności dla mniejszych firm, na rozrost i zwiększenie swoich zysków, które w przyszłości mogą pomóc rozwinąć skrzydła w innych regionach kraju. Należy jednak pamiętać, że głównym czynnikiem wpływającym na efekty pozycjonowania, jest wielkość budżetu i zakres podejmowanych działań, w tym uwzględnienie specyfiki danej branży i rynku konkurencji.

Pozycjonowanie lokalne, zarówno na gdański rynek jak i inne, konkretne regiony, odnosi się głównie do biznesów stacjonarnych, a prowadzenie aktywnych działań w internecie to klucz do rozwoju i wzrostu sprzedaży.

Skupiając się na pozycjonowaniu na Gdańsk, jako przedsiębiorca zwiększasz swoją szansę na zyskanie klientów, których zapytania wpisywane w Google dotyczyły tego miasta. Ponadto, działania te systematycznie będą zwiększać świadomość istnienia Twojej marki, zarówno wśród mieszkańców oraz przyjezdnych, którzy w przyszłości mogą jeszcze do Ciebie wrócić.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz pozycjonować stronę internetową swojej firmy i pozyskiwać nowych klientów!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Odwiedź nas w naszym biurze
Pracujemy w biurze, zdalnie i w różnych miejscach w Europie. Nasz hybrydowy zespół zaprasza do odwiedzin.
 • Pozycjonowanie Gdańsk Pozycjonowanie Gdańsk
 • Pozycjonowanie Gdańsk Pozycjonowanie Gdańsk
 • Pozycjonowanie Gdańsk Pozycjonowanie Gdańsk
 • Pozycjonowanie Gdańsk Pozycjonowanie Gdańsk
 • Pozycjonowanie Gdańsk Pozycjonowanie Gdańsk
 • Pozycjonowanie Gdańsk Pozycjonowanie Gdańsk
Zostańmy partnerami

Zasługujesz na najlepszą opiekę IT.
Taką, jaką już otrzymały firmy, z którymi skutecznie działamy.

strony internetowe - Tobacco Of Poland
strony internetowe - Branday
strony internetowe - Abit
Budos
strony internetowe - Unia
strony internetowe - Hanplast
strony internetowe - MPC
strony internetowe - Tomikop
strony internetowe - Euromedica
strony internetowe - Energo
strony internetowe - Sezon Tlenu
strony internetowe - Soltrado
Pozycjonowanie stron Gdańsk

Słowa kluczowe, czyli czego szukają klienci w Gdańsku

Dobór właściwych słów kluczowych to jeden z ważniejszych aspektów dotyczących pozycjonowania. Frazy muszą być zgodne z działalnością, jaką prowadzisz w Gdańsku. Analiza witryny i bazy zapytań wpisywanych przez użytkowników wyszukiwarki Google ułatwiają proces poszukiwań.

Mając już gotową listę słów kluczowych, wybrane frazy należy uwzględnić podczas tworzenia treści na stronę internetową - na stronę główną, na podstrony i artykuły na firmowego bloga. Bez tego Twoja witryna nie ma szans pozycjonować się na wysokim miejscu w wyszukiwarce. Sprawdź na poniższej liście, jak to wygląda w naszym przypadku.

Chcąc zyskać widoczność na wybrane słowa kluczowe w Google, musimy na bieżąco tworzyć treści z uwzględnieniem konkretnych fraz. Nie można jednak zapominać, że wszystkie publikowane opisy i artykuły powinny być wartościowe dla czytelnika, przy czym napisane w sposób naturalny i czytelny. W przeciwnym razie możemy uzyskać efekt odwrotny do zamierzonego, szczególnie ze względu na to, że Googleboty potrafią dokładnie analizować dostępny content.

 • pozycjonowanie gdańsk - średnio 300 zapytań użytkowników w miesiącu w Google
 • pozycjonowanie stron gdańsk - 200 zapytań w miesiącu w Google
 • pozycjonowanie stron internetowych gdańsk - 100 zapytań w miesiącu w Google
 • seo gdańsk - 100 zapytań w miesiącu w Google
 • agencja seo gdańsk - 50 zapytań w miesiącu w Google

Strony internetowe i SEO, czyli lubimy to, co robimy!

Poznaj ludzi, dla których IT to pasja. My naprawdę lubimy to, co robimy! A Ty polubisz efekty tej pracy.
Kasjan
Kasjan
Webdeveloper
Tomek
Tomek
SEO
Żaneta
Żaneta
Webdeveloper / Graphic Designer
Mateusz
Mateusz
Account Manager
Ania
Ania
Copywriter
Kacper
Kacper
Webdeveloper
Monika
Monika
Copywriter SEO
Darek
Darek
Webdeveloper
Kasjan
Kasjan
Webdeveloper
Tomek
Tomek
SEO
Żaneta
Żaneta
Webdeveloper / Graphic Designer
Mateusz
Mateusz
Account Manager
Ania
Ania
Copywriter
Kacper
Kacper
Webdeveloper
Monika
Monika
Copywriter SEO
Darek
Darek
Webdeveloper
SEO w Google

Skuteczne pozycjonowanie w Gdańsku - jak wygląda cały proces?

Analizując stronę internetową powinniśmy skupić się na trzech aspektach - technicznym, treści, a także linkowania.

Aspekt techniczny obejmuje m.in., weryfikację indeksacji, analizę wykorzystania crawl budget, wykluczenie błędów 404, a także przekierowań 302 i 301. Dodatkowo, istotne są także zoptymalizowane nagłówki H1 i opisy meta description. Na tym się jednak nie kończy, ponieważ tego typu punktów jest znacznie więcej.

Pod kątem weryfikacji publikowanego contentu należy przyjrzeć się jakości treści na stronie, zoptymalizować wszystkie nagłówki, a także zlikwidować wszelkie duplikaty i błędne linki. Należy również uwzględnić ocenę linków dofollow i nofollow, profil linków, jak też ich anchory.

W Studio113 zajmujemy się pozycjonowaniem zarówno małych, jak i wielkich firm. Od strony technicznej schemat naszej pracy jest taki sam: zaczynamy od wykonania dokładnego audytu SEO, w celu analizy obecnej sytuacji przedsiębiorstwa i jego witryny internetowej. Dobieramy także słowa kluczowe, ściśle związane z działalnością danego biznesu, jednocześnie dbając o to, aby pozostały w obrębie zainteresowań użytkowników wyszukiwarki Google.

Wybrane frazy kluczowe służą jako baza pod opisy ofertowe i treści dodawane na firmowego bloga, które wpływają na rozwój całej strony internetowej i reputację w oczach Googlebotów. Całość musi być związana z branżą przedsiębiorcy. Dodatkowo, będziemy zajmować się analizą rynku witryn ukierunkowanego na tematyczny linkbuilding, a nasza obsługa klienta będzie z Tobą w stałym kontakcie i poinformuje, gdy pojawią się nowe możliwości na przebicie konkurencji z Gdańska.

Pierwsze rozmowy posłużą nam do poznania Twojej sytuacji, branży, możliwości i oczekiwań, a także tego, jak postrzegasz naszą współpracę. Każda informacja pomoże nam poznać Twoją firmę, a na podstawie zdobytej wiedzy ułożymy indywidualną ofertę i plan działania, abyś zaistniał w sieci.

Przykładowe ceny naszych pakietów na pozycjonowanie w Gdańsku

Standard
690PLN

Miesięcznie

 • Opcja dostępna Analiza słów kluczowych
 • Opcja dostępna Copywriting
 • Opcja dostępna Analityka
 • Opcja dostępna Optymalizacja strony
 • Opcja dostępna Optymalizacja treści
 • Opcja niedostępna Optymalizacja linków
 • Opcja niedostępna Link building
Biznes
1190PLN

Miesięcznie

 • Opcja dostępna Analiza słów kluczowych
 • Opcja dostępna Copywriting
 • Opcja dostępna Analityka
 • Opcja dostępna Optymalizacja strony
 • Opcja dostępna Optymalizacja treści
 • Opcja dostępna Optymalizacja linków
 • Opcja dostępna Link building
Premium
1690PLN

Miesięcznie

 • Opcja dostępna Analiza słów kluczowych
 • Opcja dostępna Copywriting
 • Opcja dostępna Analityka
 • Opcja dostępna Optymalizacja strony
 • Opcja dostępna Optymalizacja treści
 • Opcja dostępna Optymalizacja linków
 • Opcja dostępna Link building
Pozycjonowanie stron Gdańsk

Cennik pozycjonowania witryny w Gdańsku

Zanim wykonamy dokładną analizę możemy oszacować, a także dopasować cennik pozycjonowania witryny na miasto Gdańsk do Twojego budżetu.

Należy jednak pamiętać, że im większa inwestycja w SEO, tym szybsze efekty można osiągnąć - warto więc zwiększyć budżet na pozycjonowanie, a po pewnym czasie zwróci się on w postaci zysków ze zwiększenia sprzedaży swoich produktów i usług.

Nie ma wątpliwości, że na gdańskim rynku praktycznie w każdej branży można spotkać się z dużą konkurencją, co w pewien sposób z góry wymusza podjęcie działań na jak najszerszym polu. Inwestycja w pozycjonowanie pozwoli Ci na zwiększenie obrotów w swojej firmie i skuteczną walkę z oponentami.

Jeśli jesteś nastawiony jedynie na lokalny rynek w Gdańsku, poniesione przez Ciebie miesięczne koszty na SEO mogą być niższe, niż w przypadku działań w zakresie ogólnokrajowym. Podsumowując, biorąc pod uwagę Twoje oczekiwania, cele i możliwości wzrostu, jesteśmy w stanie stworzyć ofertę dostosowaną do Ciebie i twojej firmy. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci rozwinąć skrzydła w sieci!

pozycjonowanie Gdańsk
Po jakim czasie zobaczymy efekty z pozycjonowania firmy na gdańskim rynku?

Jedno z pytań, jakie zadaje się od samego początku, brzmi: kiedy można zacząć oczekiwać pierwszych efektów pozycjonowania swojej marki w Gdańsku?

Pozycjonowanie stron internetowych, bez względu na to, czy jest skierowane bezpośrednio na Gdańsk czy też inne miasto lub region Polski, przybiera podobną formę, jak pozycjonowanie ogólnokrajowe. W każdym przypadku staramy się uzbrajać naszego klienta w cierpliwość, ponieważ dobre SEO to proces długotrwały, ale potrafiący się odwdzięczyć.

Na pozycję w rankingu wpływa ponad 200 czynników, dlatego zdarza się tak, że na pierwsze efekty trzeba czekać rok. Niełatwo jest określić konkretne ramy czasowe, jednak możemy zaręczyć, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby Twoja strona internetowa pięła się w górę, a w oczach Google i jego algorytmów zyskiwała na wartości.

Do czynników mających wpływ na rezultaty, należy doliczyć także konkurencję w danej branży. Jeśli mamy do czynienia z przedsiębiorcami, którzy nie prowadzą prawidłowych działań w sieci, lub firm na rynku nie ma za dużo, to pierwsze efekty pozycjonowania na Gdańsk powinny pojawić się stosunkowo szybko. Jeśli natomiast konkurencja jest silniejsza, a ich oferta skierowana jest typowo do gdańskich klientów, wówczas proces walki o dobre miejsce w wynikach wyszukiwarki automatycznie się wydłuży.

strony internetowe
Pozycjonowanie strony na Gdańsk szansą na rozwój firmy

Coraz większa liczba przedsiębiorców prowadzi swoją działalność również w internecie - Gdańsk nie jest wyjątkiem. Konkurencja nie śpi i także korzysta z pozycjonowania, aby zyskać nowych klientów.

Decydując się na współpracę ze Studio113, będziesz rozwijał swoją stronę internetową w sposób systematyczny i trwały. O Twojej marce zrobi się głośno i co najważniejsze - zyskasz widoczność w wyszukiwarce Google!

Według wielu rankingów, Gdańsk to miasto przyjazne dla biznesu. Wybierz naszą ofertę SEO i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Pracujemy w całej Europie

Zaczynaliśmy w Polsce, a z biegiem lat rozwinęliśmy zespół, biura oraz portel klientów na terenie całej Europy. Pracowaliśmy m.in. w Niemczech, Słowacji, Węgrzech, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Belgii, czy Hiszpanii.

FaLang translation system by Faboba
Pozycjonowanie
© Studio113 Ltd. All rights reserved.