Program partnerski

Twój klient, bądź zaprzyjaźniona firma poszukuje agencji, która pomoże poprawić swoją widoczność w internecie i tym samym zdobyć nowych klientów?

Budowanie stron oraz pozycjonowanie są u nas najważniejszymi usługami, bowiem przynoszą realny zysk biznesom. Skutecznie budujemy pozycję marek w różnych branżach. Nie kręcimy, patrzymy realnie i mówimy prawdę, co dla danego klienta jest najważniejsze i jak można wykonać progres. I to właśnie wysoka jakość obsługi klienta sprawia, że klienci chcą z nami współpracować.

W naszych modelach działania wychodzimy również z propozycją programu partnerskiego. Znasz firmę, która chciałaby zaistnieć w sieci?

Zarekomenduj Studio113 i zgarnij prowizję od umowy za stronę internetową, albo pozycjonowanie!

Program partnerski SEO
Polecaj Studio113 i zarabiaj!
jasne zasady
bez limitu poleceń
10% za skuteczne polecenie
Kto może skorzystać z naszego programu partnerskiego?

Do współpracy zapraszamy wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą i chcą zostać partnerem Studio113, poprzez polecanie innym firmom naszych usług, czyli przede wszystkim projektowanie stron internetowych oraz pozycjonowanie.

Partnerami mogą zostać np. agencje reklamowe, agencje marketingowe, firmy hostingowe, agencje projektujące strony, jak i firmy z zupełnie innych branż.

Dzięki pośrednictwu, możesz zyskać stały przychód od podpisanych przez nas umów. Program partnerski Studio113 to niezobowiązująca forma kooperacji, z jasnymi zasadami i z minimum formalności.

 • elastyczna współpraca
 • minimum formalności
 • przejrzyste zasady
 • pewny zysk
 • wysoka jakość obsługi klientów
Program partnerski SEO

Studio113 - Outsourcing pozycjonowania (SEO)

Zasady programu partnerskiego SEO

Program jest skierowany zarówno do dotychczasowych klientów Studio113 oraz tych przedsiębiorców, którzy nie mają u nas usług, ale chcą sprawdzić się w roli przedstawiciela handlowego i pozyskać dla naszej agencji klientów. Im większej liczbie przedsiębiorców nas polecisz, tym więcej zyskasz!

 • jeżeli wśród Twoich kontrahentów są firmy, które mogą być zainteresowane pozycjonowaniem, albo zbudowaniem nowej strony internetowej, poleć im nasze usługi! Zaoferujemy Ci prowizję od podpisanych umów,
 • program partnerski to możliwość pozyskania dodatkowych środków z tytułu poleceń,
 • poprzez współpracę i pozyskanie dla nas nowego klienta, otrzymasz prowizję. W zależności od rodzaju podpisanej umowy z klientem, dodatkowe środki zyskasz w formie jednorazowej, albo co miesiąc,
 • członkom programu partnerskiego proponujemy 10% prowizji za każdego zdobytego klienta.*

*w przypadku jednorazowej usługi (np. budowa strony internetowej), otrzymasz 10% wartości opłaconej przez klienta faktury; w przypadku cyklicznej usługi (np. pozycjonowania) co miesiąc otrzymasz 10% wartości opłaconej przez klienta faktury.

Program partnerski SEO
Na tym zyskają wszyscy! My zdobywamy nowego klienta, klient otrzymuje wysokiej jakości usługi, a Ty otrzymujesz prowizję za polecenie!

Pozycjonowanie stron - efektywny program partnerski

Dołącz do nas!

Nasi klienci mogą być pewni stałego, bezproblemowego kontaktu, co gwarantuje płynną współpracę. Konsekwentne działania doprowadzą do efektów, z których klient będzie w pełni zadowolony.

W przypadku uczestnictwa w programie partnerskim - nie ma żadnego ryzyka biznesowego. Dzięki współpracy ze Studio113 zdobędziesz dodatkowe źródło środków dla swojej firmy, bowiem każda opłacona przez klienta faktura generuje prowizję również dla Ciebie. Dodatkowo poprzez program partnerski możesz wzmacniać swoją pozycję na rynku, jako wiarygodny przedstawiciel usług promocji biznesów w sieci.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, czy wątpliwości - zadzwoń, napisz, przyjedź do nas na kawę!

Program partnerski SEO
Pytania i odpowiedzi

1. Kto może zostać uczestnikiem programu partnerskiego Studio113?

Firma lub osoba prowadząca działalność gospodarczą może dołączyć do współpracy ze Studio113. Oczywiście w niektórych przypadkach możemy odmówić, jeżeli będzie zachodziło podejrzenie niskiej jakości współpracy, bądź pozyskany klient będzie chciał publikować materiały łamiące np. prawa autorskie.

2. Ile można zarobić poprzez program partnerski?

Wysokość zarobków jest zależna od samych uczestników i liczby zdobytych dla nas klientów. Standardowo od każdej faktury proponujemy 10% za stronę internetową, obsługę strony internetowej, czy też pozycjonowanie.

3. W jakiej formie i na co mogę wykorzystać pieniądze z programu?

Pozyskane środki możesz wykorzystać na dowolny cel. My przekazujemy prowizję na podstawie faktury za świadczenie usług reklamowych dla Studio113. Możliwości wydatkowania jest sporo, włącznie z opcją zamówienia u nas usług związanych ze stronami internetowymi, sklepami internetowymi, czy też pozycjonowaniem.

4. Czy trzeba posiadać działalność gospodarczą?

Tak, jest to jeden z kluczowych wymogów naszego programu partnerskiego. Wynagrodzenie prowizyjne wypłacane jest bowiem na podstawie faktury.

5. Jak wygląda wypłata prowizji z programu partnerskiego?

Rozliczenia odbywają się na podstawie faktur. Wysokość i cykliczność zależna jest od rodzaju podpisanej umowy z pozyskanym klientem, a więc może to być płatność jednorazowa od usługi, albo też co miesiąc. Wypłata wynagrodzenia następuje po opłaceniu faktury przez pozyskanego przez Ciebie klienta.

6. Kiedy prowizja w programie partnerskim nie jest możliwa?

Wynagrodzenie może nie przysługiwać w kilku sytuacjach:

 • jeśli polecony klient już został wcześniej polecony przez inną firmę,
 • jeśli polecony klient był, lub jest aktualnym klientem Studio113,
 • osobom, które nie prowadzą działalności gospodarczej.
Dlaczego warto nam zaufać?
Ponieważ podejdziemy do Ciebie indywidualnie
a także dlatego, że jesteśmy dobrzy w tym co robimy
Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strony internetowe

Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP