Skip to main content

Pozycjonowanie stron Toruń

Strona internetowa firmy, nawet jeśli wygląda efektownie, nie przebije się w przypadku braku odpowiednich prac promocyjnych.

Masz firmę w Toruniu i chcesz zainwestować w swój rozwój? Pozycjonowanie jest odpowiednim i najtrwalszym sposobem, aby zostać zauważonym wśród ogromnej konkurencji. Dbaj o swoją reputację w internecie, buduj pozycję eksperta w branży!

Pozycjonowanie stron Toruń
Pozycjonowanie stron Toruń

Pozycjonowanie firmy w Toruniu - dlaczego to jest tak ważne?

Pozycjonowanie jest niezbędnym elementem, jeśli chcesz aby Twoja strona internetowa była widoczna w wyszukiwarce Google i sprzedawała produkty lub usługi.

Jeżeli już posiadasz swoją firmową stronę i chcesz za jej pośrednictwem sprzedawać, to siłą rzeczy w końcu zainteresujesz się pozycjonowaniem - zarówno lokalnym w Toruniu, jak i ogólnokrajowym. Każdy przedsiębiorca musi zdawać sobie sprawę z tego, że sprzedaż zależna jest od pozycji w wynikach wyszukiwarki Google. Aby docierać zatem do klientów w internecie, trzeba zainwestować w działania nad swoją witryną, a więc znaleźć środki na pozycjonowanie w wyszukiwarce, na kluczowe dla swojego biznesu frazy kluczowe, czyli zapytania wpisywanie przez potencjalnych kontrahentów w Google.

Brak widoczności oznacza brak zainteresowania Twoimi usługami, co mocno ogranicza potencjał do rozwoju firmy. Nie pozwól, aby do tego doszło!

Zainteresowany?

SEO jest inwestycją, która pozwala na budowanie reputacji oraz pozycji eksperta w branży, co przyciąga nowych klientów i rozwija biznes. Warto pamiętać, że większość ludzi szuka informacji w internecie, dlatego dobra widoczność w wyszukiwarce jest kluczowa dla każdego rodzaju biznesu.

Rozwój poprzez pozycjonowanie lokalne

Toruń jest pięknym miastem turystycznym. Każdego roku przyjeżdża tutaj wiele osób nie tylko z innych rejonów Polski, ale również z najróżniejszych krajów świata. Rzecz jasna tak jak nowi mieszkańcy, tak i turyści nie znają interesujących ich miejsc - w tym sklepów, usług, restauracji - dlatego szukają wszystkiego w wyszukiwarce Google.

Wówczas najwięcej do zyskania mają te strony internetowe, które postawiły na lokalne pozycjonowanie w Toruniu i znajdują się na pierwszej stronie wyników. Nie ma innego, lepszego i szybszego sposobu na znalezienie ciekawych punktów w mieście, a im wyższe miejsce, tym większe prawdopodobieństwo, że klient wybierze właśnie Ciebie! Jeśli prowadzisz swój biznes, zapoznaj się z naszą ofertą na pozycjonowanie.

Wyżej wspomnieliśmy przede wszystkim o turystycznej części potencjalnych klientów, jednak nie można zapominać o tym, że pozycjonowanie lokalne to skuteczna forma promocji witryny pod każdego, kto aktualnie znajduje się w Toruniu, bądź też wpisze wybraną frazę z uwzględnieniem w nim miasta.

Pozycjonowanie stron Toruń
Pozycjonowanie stron Toruń
Pozycjonowanie stron Toruń
Pozycjonowanie stron Toruń
strony internetowe
Pozycjonowanie Toruń

SEO w Toruniu

Pozycjonowanie stron na Toruń daje ogromne możliwości wzrostu sprzedaży w wielu branżach. SEO jest inwestycją, która trwale potrafi przynieść zyski, stabilność finansów i systematyczny rozwój, budując jednocześnie swoją reputację i wizerunek marki.

Lepsze finanse firmy pozwolą Ci później myśleć nie tylko o prezentowaniu swojej oferty w mieście Kopernika, ale i rozbudować promocję w kierunku innych regionów Polski. W ostatnich latach ogromna część biznesów przeniosła się do internetu. Jest to efekt zarówno rozwoju technologii, jak i możliwość uniezależnienia się od ewentualnych czynników zewnętrznych. O tym wie Twoja konkurencja, dlatego Ty także skorzystaj z ogromnych perspektyw i wybierz pozycjonowanie!

Klienci coraz częściej wybierają znacznie wygodniejszą formę kupowania - zamawiają po prostu przez internet o dowolnej porze dnia i nocy. W dodatku w spokoju mogą dotrzeć i zapoznać się z ofertą firmy, jednak o tym - ilu tak właściwie klientów dotrze na Twoją stronę internetową - decyduje miejsce w wyszukiwarce Google.

Zgłoś się do nas i razem z nami buduj swoją markę. Naszym zadaniem jest nieustanne analizowanie rynku i wartościowe działania, które pozwolą wyprzedzić Twoją konkurencję.

Miliony użytkowników w sieci
Rozwój technologiczny
Nieograniczone źródło sprzedaży
Lokalizacja z ogromnymi możliwościami
Miejsce przyjazne biznesowi
pozycjonowanie Toruń

Na czym polega pozycjonowanie lokalne w grodzie Kopernika?

Powyżej zaznaczamy, że miejsca w wynikach wyszukiwania wpływają na widoczność Twojej strony internetowej wśród klientów i tym samym sprzedaż. Na czym natomiast konkretnie polega pozycjonowanie lokalne, aby osiągnąć zadowalające efekty z działalności firmy w sieci?

 • Toruń bez dwóch zdań jest świetnym miejscem do inwestycji i budowania biznesu, ale co za tym idzie - w praktycznie każdej branży jest ogromna konkurencja. Nie wszyscy przedsiębiorcy są natomiast świadomi, że klienci z internetu nie pojawiają się przypadkowo, tylko jest to wynik mniejszego lub większego zakresu regularnej pracy.

 • Pozycjonowanie lokalne dotyczy małych firm, które skupiają się na swojej działalności i pozyskiwaniu klientów z Torunia i okolic, ale także i wielkich firm, chcących zwiększyć swoją sprzedaż akurat w tym regionie. Lokalne SEO ma zatem pomóc wybić się ponad konkurencję na lokalnym rynku. Mogłoby by się wydawać, że skoro mówimy o ściśle określonym regionie, to działania powinny iść prościej, aniżeli w przypadku pozycjonowania ogólnokrajowego. Generalnie jest to prawda, jednakże każdy przypadek uzależniony zostaje od wielkości konkurencji i tego, w jak szerokim zakresie inne firmy walczą o klientów w Toruniu. Trzeba się zatem nastawić na rozbudowany proces prac.
Pozycjonowanie Toruń
Coraz wyższe pozycje w Google

Codziennie z wyszukiwarki Google - celem poszukiwania towarów, produktów, czy usług - korzysta niemal 100% użytkowników. Wysoka widoczność Twojego biznesu jest o tyle istotna, iż potencjalny kontrahent nie musi być już teraz zainteresowany kupnem, ale z wyprzedzeniem dokonuje szczegółowej analizy i jakości firmy. SEO jest zatem inwestycją pod każdego rodzaju klienta.

Pozycjonowanie lokalne musi opierać się w każdym przypadku na wysokiej jakości witrynie internetowej. To klucz do tego, aby wdrażać czynności optymalizujące (SEO) i pozycjonujące stronę w toruńskich wynikach zapytań. Najpierw trzeba wykonać szczegółowy audyt SEO, wraz z oceną aktualnej witryny oraz analizą konkurencji. Ponadto w zakres czynności wchodzi m.in., wybór słów kluczowych (ściśle związanych z Twoim biznesem) tworzenie wartościowego i unikalnego contentu (treści na blogu, opisy usług, produktów itp.), zdobywanie linków zewnętrznych (link building), jak i bieżąca optymalizacja strony. Im więcej działań każdego miesiąca, tym większa szansa na wyprzedzenie konkurencji i wskakiwanie na coraz wyższe pozycje w Google.

Czym się zajmujemy razem z pozycjonowaniem?

Strony internetowe
Strony internetowe
Sklepy internetowe
Sklepy internetowe
Projekty dedykowane
Projekty dedykowane
Opieka techniczna
Opieka techniczna
SEO Toruń

Pozycjonowanie Toruń - poznaj korzyści dla Twojej firmy

Większość właścicieli firm chciałoby pozyskiwać klientów z całego kraju, wykorzystując w pełni potencjał swojego biznesu. Są to jednak w wielu przypadkach zbyt duże koszty dla części firm, zwłaszcza tych mniejszych, mających ograniczony budżet.

Znacznie bardziej opłacalną usługą staje się zatem na początku drogi pozycjonowanie lokalne, co w przypadku Torunia i okolic może mieć niebagatelne znaczenie biznesowe, patrząc na liczbę potencjalnych klientów.

Pozycjonowanie lokalne na Toruń to dla małych firm szansa na rozwój i osiągnięcie zysków, które w przyszłości pomogą rozwinąć skrzydła na inne regiony. Trzeba natomiast mieć na uwadze to, że efekty są zawsze uzależnione od wielkości budżetu i zakresu podejmowanych czynności, uwzględniając jednocześnie specyfikę danej branży, działania konkurencji oraz co najmniej kilka innych czynników. Pozycjonowanie na toruński rynek, podobnie jak na inne, ściśle określone regiony, dotyczy przede wszystkim biznesów stacjonarnych, a aktywne funkcjonowanie w sieci pozwala stopniowo rozwijać swoje lejki sprzedażowe.

Tego typu pozycjonowanie, skupione na Toruń oraz najbliższe okolice, zwiększa szansę na pozyskanie klientów, których zapytania w wyszukiwarce dotyczą tego miejsca. Ponadto systematycznie poprawia świadomość istnienia marki wśród mieszkańców oraz turystów, którzy w przyszłości mogą regularnie do Ciebie wracać.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz pozycjonować stronę internetową swojej firmy i pozyskiwać nowych klientów!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Odwiedź nas w naszym biurze
Pracujemy w biurze, zdalnie i w różnych miejscach w Europie. Nasz hybrydowy zespół zaprasza do odwiedzin.
 • Pozycjonowanie Toruń Pozycjonowanie Toruń
 • Pozycjonowanie Toruń Pozycjonowanie Toruń
 • Pozycjonowanie Toruń Pozycjonowanie Toruń
 • Pozycjonowanie Toruń Pozycjonowanie Toruń
 • Pozycjonowanie Toruń Pozycjonowanie Toruń
 • Pozycjonowanie Toruń Pozycjonowanie Toruń
Zostańmy partnerami

Zasługujesz na najlepszą opiekę IT.
Taką, jaką już otrzymały firmy, z którymi skutecznie działamy.

strony internetowe - Tobacco Of Poland
strony internetowe - Branday
strony internetowe - Abit
Budos
strony internetowe - Unia
strony internetowe - Hanplast
strony internetowe - MPC
strony internetowe - Tomikop
strony internetowe - Euromedica
strony internetowe - Energo
strony internetowe - Sezon Tlenu
strony internetowe - Soltrado
Pozycjonowanie stron Toruń

Frazy opisujące Twój biznes w Toruniu

Wybór odpowiednich fraz kluczowych ma istotne znaczenie w kontekście skutecznego pozycjonowania. Słowa muszą odpowiadać temu, czym zajmuje się Twój biznes w Toruniu.

W dokładnym określeniu pomagają analiza witryny oraz bazy zapytań, jakie wpisują użytkownicy w wyszukiwarce Google. Jeżeli już lista słów kluczowych została stworzona, wybrane określenia należy umieścić w treściach na stronie internetowej - na stronie głównej, na podstronach oferty, czy też w artykułach na blogu. Bez tego Twoja witryna nie ruszy z miejsca. Jak to wygląda w naszym przypadku, sprawdź na poniższej liście.

Aby być widocznym na wybrane frazy w wyszukiwarce, musimy tworzyć treści, w których będą zawarte te konkretne określenia. Należy jednak pamiętać, żeby w każdym przypadku opisy oraz artykuły były czytelne, naturalne i wartościowe dla czytelnika. W przeciwnym wypadku efekt może być odwrotny do zamierzonego, zwłaszcza że roboty Google potrafią content dokładnie analizować.

 • pozycjonowanie stron toruń - średnio 2900 zapytań użytkowników w miesiącu w Google
 • pozycjonowanie stron www toruń - 40 zapytań w miesiącu w Google
 • pozycjonowanie strony toruń - 1300 zapytań w miesiącu w Google
 • pozycjonowanie toruń - 2400 zapytań w miesiącu w Google
 • seo toruń - 20 zapytań w miesiącu w Google
 • agencja seo toruń - 20 zapytań w miesiącu w Google

Strony internetowe i SEO, czyli lubimy to, co robimy!

Poznaj ludzi, dla których IT to pasja. My naprawdę lubimy to, co robimy! A Ty polubisz efekty tej pracy.
Kasjan
Kasjan
Webdeveloper
Tomek
Tomek
SEO
Żaneta
Żaneta
Webdeveloper / Graphic Designer
Mateusz
Mateusz
Account Manager
Ania
Ania
Copywriter
Kacper
Kacper
Webdeveloper
Monika
Monika
Copywriter SEO
Darek
Darek
Webdeveloper
Kasjan
Kasjan
Webdeveloper
Tomek
Tomek
SEO
Żaneta
Żaneta
Webdeveloper / Graphic Designer
Mateusz
Mateusz
Account Manager
Ania
Ania
Copywriter
Kacper
Kacper
Webdeveloper
Monika
Monika
Copywriter SEO
Darek
Darek
Webdeveloper
SEO w Google

Jakie działania składają się na pozycjonowanie w Toruniu?

Analizę strony internetowej można podzielić na trzy strefy - techniczną, treści oraz linkowania.

Pod kątem technicznym mamy do czynienia chociażby z weryfikacją indeksacji, sprawdzeniem wykorzystania crawl budgetu, wykluczeniem ewentualnych błędów 404, czy też nadmiernych przekierowań 302 oraz 301. Ponadto istotnymi punktami są zoptymalizowane nagłówki H1, czy też opisy meta description. Aspektów tego rodzaju jest jednak znacznie więcej. W grupie weryfikacji contentu są m.in. jakość treści na stronie głównej oraz na innych podstronach, zoptymalizowanie wszelkich nagłówków oraz wyeliminowanie ewentualnego zjawiska duplicate content i błędnej struktury linków. W kontekście linków, należy brać pod uwagę ocenę linków do follow oraz nofollow, profil linków, czy też ich anchory.

Pozycjonujemy zarówno małe firmy, jak i wielkie biznesy i od strony technicznej nasza praca niczym się nie różni. W każdym przypadku wykonujemy dokładny audyt SEO, aby sprawdzić i przeanalizować obecną sytuację firmy oraz jej strony internetowej. Dopasowujemy również słowa kluczowe, które jak najściślej odpowiadają działalności określonego biznesu, przy jednoczesnym zainteresowaniu użytkowników w wyszukiwarce Google.

Pod wybrane frazy kluczowe powstają również opisy ofertowe i artykuły np. na firmowego bloga, rozwijając strukturę witryny, wraz z reputacją w oczach robotów. W każdym przypadku muszą to być treści związane z branżą przedsiębiorcy z Torunia. Ponadto m.in. będziemy analizowali rynek witryn w kierunku tematycznego linkbuildingu, a nasza obsługa klienta kontaktowała się w przypadku dodatkowych możliwości, które mogą pomóc wyprzedzić konkurencję w mieście.

Podczas pierwszych rozmów będziemy chcieli poznać Twoją sytuację, branżę, możliwości, jak i pogląd na współpracę i chęć rozwinięcia swojego biznesu przy naszej pomocy. Wszystkie informacje pomagają poznać Twoją firmę oraz dopasować ofertę i plan działania.

Przykładowe ceny naszych pakietów na pozycjonowanie w Toruniu

Standard
690PLN

Miesięcznie

 • Opcja dostępna Analiza słów kluczowych
 • Opcja dostępna Copywriting
 • Opcja dostępna Analityka
 • Opcja dostępna Optymalizacja strony
 • Opcja dostępna Optymalizacja treści
 • Opcja niedostępna Optymalizacja linków
 • Opcja niedostępna Link building
Biznes
1190PLN

Miesięcznie

 • Opcja dostępna Analiza słów kluczowych
 • Opcja dostępna Copywriting
 • Opcja dostępna Analityka
 • Opcja dostępna Optymalizacja strony
 • Opcja dostępna Optymalizacja treści
 • Opcja dostępna Optymalizacja linków
 • Opcja dostępna Link building
Premium
1690PLN

Miesięcznie

 • Opcja dostępna Analiza słów kluczowych
 • Opcja dostępna Copywriting
 • Opcja dostępna Analityka
 • Opcja dostępna Optymalizacja strony
 • Opcja dostępna Optymalizacja treści
 • Opcja dostępna Optymalizacja linków
 • Opcja dostępna Link building
Pozycjonowanie stron Toruń

Cena za pozycjonowanie

Przed dokładną analizą możemy określić szacunkowy, bądź też dopasowany do danego budżetu cennik pozycjonowania strony na region w Toruniu, natomiast tak naprawdę wszystko zależy zarówno od branży, konkurencyjności, a przede wszystkim od zakresu czynności.

Im więcej prac w każdym miesiącu ma zostać wykonane, tym inwestycja w SEO jest większa i szybsze efekty można dzięki temu osiągnąć.

Bez dwóch zdań Toruń należy do rynków, w których w zasadzie w każdej branży panuje spora konkurencja, co niejako wymusza planowanie zadań na jak najszerszym polu, ale jednocześnie pozwala na zdobycie swojego "kawałka tortu", w postaci zwiększonej sprzedaży i skutecznej walki z innymi firmami, dzięki inwestycji w SEO.

Jeżeli swoje usługi prowadzisz wyłącznie pod klientów z Torunia, to miesięczne koszty pozycjonowanie mogą być relatywnie niższe, aniżeli przy uwzględnianiu działań na całą Polskę i frazy ogólnokrajowe. W ogólnym rozrachunku bardzo ważne są też oczekiwania, cele i możliwości rozwoju, dlatego warto się z nami skontaktować, abyśmy poznali Twoją firmę i przygotowali najlepszą dla Ciebie ofertę!

pozycjonowanie Toruń
Po jakim czasie zauważymy korzyści?

Jednym z podstawowym pytań, jakie pojawia się na samym początku, jest kwestia - kiedy należy oczekiwać pierwszych efektów pozycjonowania strony internetowej w Toruniu?

Pozycjonowanie stron, niezależnie od tego, czy jest skierowane na Toruń, albo inne miasto, działa na podobnej zasadzie, jak pozycjonowanie na cały kraj. Staramy się w każdym przypadku uzbrajać klienta w cierpliwość, ponieważ SEO jest procesem trwałym, ale i wymagającym czasu. Nierzadko na pierwsze oceny trzeba czekać rok, bowiem na pozycje rankingowe ma znaczenie ponad 200 różnych czynników. Ciężko zatem określić ramy czasowe, możemy natomiast zapewnić, że będziemy robili wszystko co w naszej mocy, aby witryna rosła w siłę i w oczach algorytmów Google stawała się coraz bardziej wartościową.

Wśród czynników wpływ ma też sama branża, a konkretnie konkurencja danej firmy. Jeżeli inni przedsiębiorcy nie działają odpowiednio szeroko w sieci, lub też firm jest stosunkowo mało, to pierwsze efekty awansów na poszczególne frazy z Torunia mogą pojawić się wcześniej niż później. Natomiast jeżeli wokół funkcjonuje sporo wielkich firm, z ofertą przeznaczoną pod klientów z Torunia, to automatycznie proces rywalizacji o dobre miejsca będzie dłuższy.

strony internetowe
Pozycjonowanie strony na Toruń szansą na rozwój firmy

Coraz więcej firm dynamicznie rozwija się w internecie i podobnie jest z biznesami w Toruniu. Konkurencja ewidentnie nie śpi i stara się pozyskiwać nowych klientów, stawiając m.in. na pozycjonowanie.

Współpracując z nami, systematycznie będziesz rozwijał swoją witrynę, budował markę, reputację oraz co najważniejsze - widoczność w wyszukiwarce Google!

Pracujemy w całej Europie

Zaczynaliśmy w Polsce, a z biegiem lat rozwinęliśmy zespół, biura oraz portel klientów na terenie całej Europy. Pracowaliśmy m.in. w Niemczech, Słowacji, Węgrzech, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Belgii, czy Hiszpanii.

FaLang translation system by Faboba
Pozycjonowanie
© Studio113 Ltd. All rights reserved.