Strony internetowe Toruń

Witaj u nas! Bardzo się cieszymy z Twojej wizyty na stronie Studio113, bo to znak, że wpisałeś w wyszukiwarce frazę np. "strony internetowe Toruń", lub też któryś z naszych zadowolonych klientów polecił współpracę z nami, co jeszcze bardziej nas satysfakcjonuje. Owocna praca i kontakt z klientem to najwyższe wartości w naszej firmie.

Niezależnie od tego, czy Twoja firma działa już od wielu lat, czy też dopiero pojawiła się na rynku - wszystkie łączy jedna zasada. Dobrze zbudowana strona internetowa jest reklamą firmy, której nie zastąpią żadne inne formy promocji.

To warta wysiłków inwestycja, dzięki czemu można zyskać klientów nie tylko w samym Toruniu, ale i w całym kraju, czy za granicą. Jednocześnie pełni rolę interaktywnej wizytówki oraz przedstawiciela handlowego, mogącego przedstawić ofertę firmy o każdej porze, przez 7 dni w tygodniu, co jest cenną wartością wśród ogromnej konkurencji.

Postaw na jakość i bądź ekspertem w swojej branży!

strony internetowe Toruń

Toruń - strony internetowe promocją miasta, firm i biznesu

Toruń to miasto w województwie kujawsko-pomorskim, które zamieszkuje ponad 200 tysięcy osób. Uchodzi za najbardziej atrakcyjne miejsce w tej części kraju, zarówno pod kątem turystycznym, jak i biznesowym. Tym dwóm aspektom przyjrzymy się szerzej, bo to dobre argumenty, aby strony internetowe wszystkich firm w Toruniu prezentowały najwyższy poziom - promując siebie oraz miasto, a co za tym idzie - regularnie zdobywały nowych klientów, niezależnie od branży.

Toruń znajduje się w czołówce miast, które turyści chcą w Polsce odwiedzić. Często w zestawieniach plasuje się w piątce najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejsc w kraju, m.in. dzięki sile zabytków, muzeów, oferty gastronomicznej, czy też atrakcji dla dzieci. Za tym stoi również długa i bogata historia miasta, stąd też od 1997 roku zespół miejski jest na liście UNESCO, wliczając Stare oraz Nowe Miasto, czy też zamek krzyżacki.

Wśród pozycji, które powinny znaleźć się na liście każdego zainteresowanego, są m.in.: Rynek Staromiejski, Dom Mikołaja Kopernika oraz jego pomnik, słynna polska krzywa wieża, planetarium, obserwatorium astronomiczne, toruńska Twierdza, Uniwersytet Mikołaja Kopernika, Centrum Kulturalno-Kongresowe, dwa muzea Toruńskiego Piernika, park etnograficzny, ruiny zamku królewskiego, średniowieczne kościoły, bulwar filadelfijski, a także Wyspa Kępa Bazarowa. Toruń jest znakomicie położony także pod kątem dostępności do akwenu wodnego, bowiem przez środek miasta płynie Wisła, przy której w czasie wakacji dostępna jest plaża.

Toruń przyciąga sporą liczbą różnych festiwali, które potrafią promować się dzięki dobrze zaprojektowanych stronom internetowym.

Do jednych z najpopularniejszych imprez można zaliczyć m.in. Bella Skyway Festival (sztuka audiowizualna), Toruński Festiwal Kultury i Sztuki, Święto Piernika, Święto Patrona Torunia, Letni Festiwal Grozy, Świętojański Festiwal Muzyki Organowej i Toruń Blues Meeting. Liczne atrakcje, imprezy, koncerty, festiwale, tętniące życiem ulice do późnych godzin, szeroki wybór hoteli, restauracji, barów i pubów sprawia, że rocznie pojawia się tutaj ponad 2 miliony turystów. Nie można oczywiście zapomnieć, że Toruń to miasto akademickie - działa tutaj bowiem 6 uczelni wyższych, 6 szkół branżowych, co przekłada się na ponad 20 tysięcy studentów.

Biznes w Toruniu

2.5 miliona turystów rocznie

200 tysięcy mieszkańców

Wiele terenów pod inwestycje

Blisko 30 tysięcy firm w Toruniu

Miejsce przyjazne biznesowi

W Toruniu funkcjonuje blisko 30 tysięcy firm. Można powiedzieć, że konkurencja w każdej dziedzinie biznesowej jest bardzo duża i stale rośnie. Nie zatem pominąć podstawowego narzędzia promocji firmy, jaką jest estetyczna i atrakcyjna strona internetowa, dzięki której można przez 24 godziny na dobę prezentować swoje usługi, budować przy tym wizerunek specjalisty w swojej branży oraz oczywiście pozyskiwać klientów. O doskonale rozwiniętej gospodarce, czy też wysokim potencjale inwestycyjnym, mówi statystyka niskiego bezrobocia w regionie, z której korzysta wiele największych marek. Wszystkim przedsiębiorców pomagają np. Centrum Wspierania Biznesu w Toruniu oraz Toruński Park Technologiczny, a sam region należy do Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Celem jest wspieranie aktywności gospodarczej, opieka nad inwestorami, doradztwo prawne, współpraca z różnymi instytucjami i co ważne - promocja biznesu, wraz z pozyskiwaniem kontrahentów. Wiele firm ma do dyspozycji nowoczesną infrastrukturę i dostęp do nowoczesnych usług rozwoju, co systematycznie zwiększa ambicje i możliwości firm.

Jednym z podstawowych, nowoczesnych narzędzi rozwoju oraz promocji, są właśnie strony internetowe. Co zatem możemy zaproponować?

Tworzenie stron internetowych w Toruniu - rodzaje projektów

Strony internetowe wizytówki

To główna propozycja, jeśli chodzi o strony internetowe, z których korzystają firmy z Torunia. Firmowa witryna pełni rolę pełnoprawnej wizytówki, na której można przedstawić swoją ofertę i publikować wartościowe treści, wpływające na pozycjonowanie oraz budowanie wizerunku wśród klientów.

Strona typu One Page

Strona internetowa z kategorii One Page to witryna, na której zdecydowana większość informacji na temat firmy mieści się na stronie głównej, a poszczególne kategorie tematyczne (oferta, podstawowe treści, dane kontaktowe itp.) wyświetlają się jedna pod drugą, czyli aby zapoznać się z najważniejszymi informacjami, wystarczy jedynie przewijać stronę w dół.

Strony internetowe Landing Page

Tego typu strony internetowe często powstają pod promocję konkretnej usługi, lub produktu. Ma zadanie być wirtualną reklamą, z hasłami oraz mniejszą ilością treści, aby można było ją zaprezentować na jednej, "scrollowanej" stronie.

Portal internetowy

Strony internetowe w tym rodzaju proponujemy zwłaszcza toruńskim instytucjom, klubom sportowym, czy innym podmiotom, którym zależy na przekazywaniu odbiorcom bardzo dużej ilości treści i materiałów multimedialnych.

Sklep internetowy

Biznes przenosi się do sieci, dlatego jeśli masz w swojej ofercie dużo produktów, to najlepszym wyborem będzie zbudowanie sklepu online. W ten sposób nie tylko będziesz mógł dotrzeć do klientów z Torunia, ale i innych regionów Polski i świata.

Pozycjonowanie

Aby strony internetowe skutecznie walczyły z konkurencją pod kątem widoczności w wyszukiwarce i w pozyskiwaniu klientów, konieczna jest ciągła praca zwana pozycjonowaniem, którą oferujemy m.in. firmom z Torunia jako kolejna usługa, po wypuszczeniu witryny w świat.

Jakie są korzyści z posiadania strony?

 • CMS - każda zbudowana przez nas strona internetowa wyposażona jest w system zarządzania treścią (CMS). Dzięki niemu możliwe jest w prosty oraz intuicyjny sposób edytować zasoby witryny, czy też publikować nowe treści, albo inne materiały multimedialne.
 • RWD - nasze sklepy i strony internetowe w każdym przypadku są dostosowane do zasad RWD (Responsive Web Design), czyli będą w pełni czytelne i przyjazne użytkownikom, niezależnie od używanego sprzętu. Witryna zawsze sama dopasuje się do wielkości ekranu - komputera stacjonarnego, laptopa, smartfona, tabletu itd.
 • Oszczędności - strona internetowa dla firmy z Torunia to znakomita inwestycja, bowiem pełni rolę całodobowego przedstawiciela handlowego, przy jednocześnie niskich kosztach utrzymania. Działania w sieci pomagają nie tylko optymalizować wydatki, ale i maksymalizować zyski. Dobrze zbudowana witryna jest w stanie pozyskiwać zdecydowanie większą liczbę zapytań ofertowych, niż ma to miejsce w przypadku tradycyjnej reklamy.
Strony internetowe Toruń
Strony internetowe Toruń
 • Reklama firmy - strony internetowe wysokiej jakości to najlepsze i główne źródło, z którego wiele firm pozyskuje swoich klientów. W Toruniu również konkurencja nie bagatelizuje tej formy promocji i coraz mocniej rozwija skrzydła, dlatego nie pozwól, aby Twoja firma nie wykorzystywała całego potencjału, jaki w niej drzemie. Wartościowe treści oraz regularna praca pozwoli Ci rozwijać biznes i powiększać liczbę kontrahentów.
 • Widoczność - na Twoją stronę internetową czekają użytkownicy wyszukiwarki Google. Jeśli zadbasz również o jej pozycjonowanie, to na wybrane frazy kluczowe może być widoczna tysiącom potencjalnych klientów, przez 24 godziny na dobę. Otwiera to także możliwość zainteresowania się ofertą i skontaktowania np. poprzez e-mail o każdej porze.
 • Kontakt z klientem - pamiętaj, że każda strona internetowa musi być zbudowana pod ich odbiorców - klientów, czyli ich preferencje, upodobania, zachowania. Im lepiej dopasujesz się w oczekiwania odbiorców - zarówno techniczne, jak i wizualne, tym większa szansa na konwersję i sprzedaż swoich usług. Zadbaj o odpowiednią prezentację oferty na swojej stronie i ciesz się z zadowolenia klientów.
 • Zaufanie - firmowa strona internetowa buduje wśród klientów zaufanie, którzy przed skorzystaniem z usługi lub produktu, najpierw poszukują szczegółowych informacji w sieci. Im te informacje są bardziej wartościowe i unikalne, tym większa szansa na wyprzedzenie konkurencji, co równa się z efektem budowy swojego wizerunku. Wiarygodność jest jedną z kluczowych cech w biznesie.
Rodzaj współpracy i obsługa klienta

Jak rozpoczyna się współpraca z klientem?

Przede wszystkim proces rozpoczyna się od rozmowy z klientem, na temat jego oczekiwań dotyczących nowej strony internetowej oraz jego możliwości. Ponadto otrzymuje również do wypełnienia specjalną ankietę - czyli tzw. brief, który jest dostępny na naszej stronie. Dzięki przekazanym informacjom możemy przygotować klientowi ofertę współpracy, wraz ze szczegółowymi wiadomościami na temat projektu.

Po podpisaniu umowy rozpoczynamy współpracę. Ważne jest, aby zaangażowanie było tak samo wysokie z obu stron, włącznie z bieżącym kontaktem, przekazywanie materiałów (dane kontaktowe, zdjęcia, treści na stronę główną i wszystkie podstrony) i konsultacjami, na każdym etapie budowania projektu.

Etapy pracy nad stroną internetową

 1. Rozmowy z klientem oraz przekazanie wypełnionego briefu
 2. Propozycja oferty
 3. Podpisanie umowy
 4. Przekazanie przez klienta wszystkich materiałów do budowy strony internetowej (treści, zdjęcia itp.)
 5. Projektowanie strony internetowej
 6. Przekazanie pod ocenę projektu
 7. Wprowadzenie ewentualnych poprawek i wskazówek od klienta
 8. Ostateczna optymalizacja witryny
 9. Zakończenie projektu i publikacja strony internetowej
Strony internetowe Toruń

Strony internetowe dla Twojego biznesu w Toruniu

Toruń jest prężnie rozwijającym się miastem pod wieloma względami, również tymi biznesowymi. Jeśli myślisz o zdobywaniu coraz więcej klientów z Torunia i nie tylko - budowa strony internetowej zdecydowanie może w tym pomóc i skutecznie walczyć z konkurencją.

Szczegółowo przeanalizowaliśmy wiele branż i ich działania w sieci, z których wynika, że w Toruniu strony internetowe na dobrym poziomie to jedynie 15% wszystkich funkcjonujących adresów. To znak, że potencjał wielu firm nie został jeszcze wykorzystany.

Chcesz zwiększyć swoją widoczność w internecie? Zadzwoń do nas, wyślij wiadomość e-mail, czy po prostu wypełnij briefa. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i możliwościach, aby przygotować najbardziej optymalną ofertę na rozwój Twojego biznesu. Nasze biuro znajduje się w niewielkiej odległości od Torunia, dlatego chętnie przyjedziemy i porozmawiamy o ewentualnej współpracy osobiście. Warto również dodać, że naszym klientom zapewniamy wsparcie techniczne cały czas i nie kończy się ono w momencie oddania nowej witryny do publikacji. To gwarancja, że Twoja firma przez cały czas może się rozwijać!

Strony internetowe Toruń
Miasto Toruń

Toruń jest pięknym miastem, położonym w województwie kujawsko-pomorskim, nad dwiema rzekami - Wisłą oraz Drwęcą. Znaną z turystycznego i kulturowego życia miejscowość zamieszkuje ponad 200 tysięcy osób. Bardzo dobrze widać w tym miejscu również serce do sportu i zawodników walczących o najwyższe laury. Wśród najbardziej znanych klubów są m.in. Elana Toruń (piłka nożna), Apator Toruń (żużel), czy też Polski Cukier Toruń (koszykówka). Ponadto na świecie bardzo dobrze znani są chociażby wioślarze i lekkoatleci.

Toruński klimat zachęca również do rozwoju swojego biznesu, nie tylko pod kątem sporego ośrodka gospodarczego oraz handlowego, ale i bardzo dobrze skomunikowanego z innymi miastami. Miasto Mikołaja Kopernika należy do tzw. aglomeracji bydgosko-toruńskiej.

Jakie funkcjonalności i standardy mogą się znaleźć na stronie?
 • galerie zdjęć
 • różne wersje językowe
 • Google Analytics
 • Google Search Console
 • optymalizacja SEO
 • kopie zapasowe strony
 • hosting
 • domena
 • formularze
 • przyjazne linki URL
 • panel CMS
 • dowolna liczba podstron
 • responsywność (RWD)
 • konta pocztowe
 • mapa na stronie
 • newsletter
 • systemy rezerwacji
 • systemy płatności
 • systemy sprzedaży
 • sklep internetowy
 • blog
 • certyfikat SSL
 • systemy komentarzy
 • wyszukiwarka na stronie
 • czat
Dlaczego warto nam zaufać?
Ponieważ podejdziemy do Ciebie indywidualnie
a także dlatego, że jesteśmy dobrzy w tym co robimy
Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strony internetowe

Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP