Blog

Kompendium wiedzy, czyli nasz blog firmowy, dzięki któremu dowiecie się m.in. jak budować i prowadzić strony internetowe oraz sklepy internetowe. Wyjaśniamy również wszelkie kwestie związane z promocją witryn, czy też poprawą ich widoczności w wyszukiwarce Google, a konkretnie mówiąc - na czym polega pozycjonowanie.

Znacznik strong

Co to jest znacznik strong? - Definicja

Znacznik strong - znacznik w języku HTML, po zastosowaniu którego następuje pogrubienie tekstu na stronie internetowej. W zależności od potrzeb, umieszcza się go w określonym miejscu, np. w obrębie części tekstu, umieszczając znacznik <strong>. Różnica między nim, a znacznikiem typu bold (<b>) polega na tym, że strong nie tylko wyróżnia wizualnie treść, ale i informuje roboty Google, że dana część (np. wyraz) jest istotna, co też wpływa na promowanie słów kluczowych (SEO).

Dlaczego warto nam zaufać?
Ponieważ podejdziemy do Ciebie indywidualnie
a także dlatego, że jesteśmy dobrzy w tym co robimy

Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strony internetowe

Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP