Blog

Kompendium wiedzy, czyli nasz blog firmowy, dzięki któremu dowiecie się m.in. jak budować i prowadzić strony internetowe oraz sklepy internetowe. Wyjaśniamy również wszelkie kwestie związane z promocją witryn, czy też poprawą ich widoczności w wyszukiwarce Google, a konkretnie mówiąc - na czym polega pozycjonowanie.

htaccess

Czym jest htaccess? - Definicja

htaccess jest plikiem konfigurującym dla serwerów Apache. Dzięki niemu możliwe jest zapewnienie odpowiedniego zabezpieczenia haseł, uruchomienie przekierowań na stronie, kierowanie adresów pod określone katalogi, edycja adresów URL, konfiguracja skryptów itp. Ponadto w pliku można zastosować komendy blokujące niepożądanych gości, w tym nie tylko użytkowników, ale i roboty. Plik .htaccess zazwyczaj jest umieszczony w głównym folderze na serwerze.

Przeczytaj także na naszym blogu: Czy wybór serwera ma wpływ na SEO?

Dlaczego warto nam zaufać?
Ponieważ podejdziemy do Ciebie indywidualnie
a także dlatego, że jesteśmy dobrzy w tym co robimy

Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strony internetowe

Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP