Blog

Kompendium wiedzy, czyli nasz blog firmowy, dzięki któremu dowiecie się m.in. jak budować i prowadzić strony internetowe oraz sklepy internetowe. Wyjaśniamy również wszelkie kwestie związane z promocją witryn, czy też poprawą ich widoczności w wyszukiwarce Google, a konkretnie mówiąc - na czym polega pozycjonowanie.

Hosting SEO

Co to jest hosting SEO? - Definicja

Hosting SEO - hostingiem SEO można określić jeden z typów hostingu stron internetowych, w którym bardzo ważnym aspektem jest prędkość ładowania witryn oraz wielkości dostępnego serwera.

W ofertach na hosting SEO zwraca się baczną uwagę na kilka rzeczy, które mogą się nieco różnić od typowego, najpopularniejszego rodzaju hostingów. Przede wszystkim klient ma dostęp do wielu adresów IP, z jakich może publikować swoje strony internetowe. Przydaje się chociażby do budowania zapleczowych stron, wspomagających pozycjonowanie głównej domeny.

Podobnie jak przy tradycyjnym hostingu, tak i hosting SEO dzieli się na trzy rodzaje ofert: serwery dedykowane, serwery współdzielone, a także wirtualne serwery prywatne (VPS).

Przeczytaj więcej na naszym blogu: Czy wybór serwera pływa na SEO?

Dlaczego warto nam zaufać?
Ponieważ podejdziemy do Ciebie indywidualnie
a także dlatego, że jesteśmy dobrzy w tym co robimy

Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strony internetowe

Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP