CMS

Co to jest CMS? - Definicja

CMS to system zarządzania treścią (Content Management System), na którym w znacznym stopniu opierają się strony internetowe. Pozwala administratorom w uporządkowany sposób kontrolować zasobami, jakie zostały umieszczone na stronie, a także edytować w zasadzie wszystkie jej elementy. Panel admina w każdym CMS-ie jest zazwyczaj intuicyjny oraz prosty w obsłudze.

CMS jest dobrym rozwiązaniem zwłaszcza dla osób, które szybko pojmą obsługę serwisu, bez znajomości języków kodowania. Można dodawać, usuwać, edytować wszelkie treści i materiały multimedialne, w zależności od poziomu udzielonego dostępu.

Systemy zarządzania treścią dzielą się na trzy rodzaje - SaaS (usługa w chmurze), systemy Open Source (z dostępem do kodu źródłowego oraz plików na serwerze) i dedykowane/autorskie systemy CMS - te mogą być specjalnie dostosowane do konkretnych potrzeb.

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 23 maj 2022
Dlaczego warto nam zaufać?
Ponieważ podejdziemy do Ciebie indywidualnie
a także dlatego, że jesteśmy dobrzy w tym co robimy
Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strony internetowe

Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP