Toruń - strony internetowe w branży zarządzania nieruchomościami

Toruń - strony internetowe w branży zarządzania nieruchomościami

Toruń - strony internetowe w branży zarządzania nieruchomościami

Nadzorowaniem budynkami często zajmują się zewnętrzne podmioty. Sprawdziliśmy, jak wyglądają strony internetowe firm zarządzających nieruchomościami w Toruniu.

W naszej analizie znalazło się blisko 30 przedsiębiorstw oraz instytucji, które dbają o organizację i dobre funkcjonowanie nieruchomości na toruńskich osiedlach. To odrębna grupa podmiotów od biur nieruchomości oraz deweloperów.

Jak zatem firmy te radzą sobie z promocją i budowaniem dobrego wizerunku poprzez działalność w sieci? Czy właściciele zwracają na to uwagę?

Toruń, strony internetowe i zarządzanie nieruchomościami

Tak jak wspomnieliśmy na początku, pod naszą lupę trafiło niemal trzydzieści lokalizacji, które zaznaczyły swoją obecność w internecie.

Na 25 witryn znaleźliśmy zaledwie jedną, która spełnia większość warunków panujących trendów, a więc uwzględniając zarówno szatę graficzną, jak i kwestie umieszczonych treści, dzięki czemu serwis ten jest nieźle wypozycjonowany. Pozycje w wynikach wyszukiwania mogłyby być jeszcze lepsze, gdyby nie fatalne rezultaty wydajności, czyli swobodnego oraz szybkiego wyświetlania wiadomości na komputerach oraz urządzeniach mobilnych. 

Na kolejnych miejscach w naszym zestawieniu znalazły się cztery strony internetowe, które tylko pod kątem wizualnym mogą wśród użytkowników sprawiać wrażenie miejsca uporządkowanego. Zdecydowanie gorzej wygląda to jednak w wynikach wyszukiwania Google, gdzie liczba fraz kluczowych związana z tymi firmami jest bardzo znikoma, albo nawet i zerowa, co skutkuje zaledwie symbolicznym ruchem organicznym. Pozycjonowanie to kwestia, o którą w pierwszej kolejności powinni pomyśleć szefowie kilku podmiotów.

Strony internetowe do poprawy

20 serwisów przedsiębiorstw w Toruniu niestety zdecydowanie odbiega od obecnych trendów oraz technik ich budowania, co skłania odbiorców do negatywnych ocen. Sporo stron jest efektem chociażby z tego, że nie były zmieniane i przebudowywane przez spory okres - nawet 10-15 lat. Wówczas panowały zupełnie inne standardy pozycjonowania oraz projektowania szat graficznych, dlatego zdecydowanie pora, aby pomyśleć nad nowymi projektami.

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 23 maj 2022
Dlaczego warto nam zaufać?
Ponieważ podejdziemy do Ciebie indywidualnie
a także dlatego, że jesteśmy dobrzy w tym co robimy
Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strony internetowe

Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP