Toruń - strony internetowe w branży zarządzania nieruchomościami

Toruń - strony internetowe w branży zarządzania nieruchomościami

Toruń - strony internetowe w branży zarządzania nieruchomościami

Nadzorowaniem budynkami często zajmują się zewnętrzne podmioty. Sprawdziliśmy, jak wyglądają strony internetowe firm zarządzających nieruchomościami w Toruniu.

W naszej analizie znalazło się blisko 30 przedsiębiorstw oraz instytucji, które dbają o organizację i dobre funkcjonowanie nieruchomości na toruńskich osiedlach. To odrębna grupa podmiotów od biur nieruchomości oraz deweloperów.

Jak zatem firmy te radzą sobie z promocją i budowaniem dobrego wizerunku poprzez działalność w sieci? Czy właściciele zwracają na to uwagę?

Toruń, strony internetowe i zarządzanie nieruchomościami

Tak jak wspomnieliśmy na początku, pod naszą lupę trafiło niemal trzydzieści lokalizacji, które zaznaczyły swoją obecność w internecie.

Na 25 witryn znaleźliśmy zaledwie jedną, która spełnia większość warunków panujących trendów, a więc uwzględniając zarówno szatę graficzną, jak i kwestie umieszczonych treści, dzięki czemu serwis ten jest nieźle wypozycjonowany. Pozycje w wynikach wyszukiwania mogłyby być jeszcze lepsze, gdyby nie fatalne rezultaty wydajności, czyli swobodnego oraz szybkiego wyświetlania wiadomości na komputerach oraz urządzeniach mobilnych. 

Na kolejnych miejscach w naszym zestawieniu znalazły się cztery strony internetowe, które tylko pod kątem wizualnym mogą wśród użytkowników sprawiać wrażenie miejsca uporządkowanego. Zdecydowanie gorzej wygląda to jednak w wynikach wyszukiwania Google, gdzie liczba fraz kluczowych związana z tymi firmami jest bardzo znikoma, albo nawet i zerowa, co skutkuje zaledwie symbolicznym ruchem organicznym. Pozycjonowanie to kwestia, o którą w pierwszej kolejności powinni pomyśleć szefowie kilku podmiotów.

Strony internetowe do poprawy

20 serwisów przedsiębiorstw w Toruniu niestety zdecydowanie odbiega od obecnych trendów oraz technik ich budowania, co skłania odbiorców do negatywnych ocen. Sporo stron jest efektem chociażby z tego, że nie były zmieniane i przebudowywane przez spory okres - nawet 10-15 lat. Wówczas panowały zupełnie inne standardy pozycjonowania oraz projektowania szat graficznych, dlatego zdecydowanie pora, aby pomyśleć nad nowymi projektami.

Dlaczego warto nam zaufać?
Ponieważ podejdziemy do Ciebie indywidualnie
a także dlatego, że jesteśmy dobrzy w tym co robimy
Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strony internetowe

Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP