Skip to main content
1 minuta czytania (276 słów)

Toruń - strony internetowe w branży zarządzania nieruchomościami

Toruń - strony internetowe w branży zarządzania nieruchomościami

Nadzorowaniem budynkami często zajmują się zewnętrzne podmioty. Sprawdziliśmy, jak wyglądają strony internetowe firm zarządzających nieruchomościami w Toruniu.

W naszej analizie znalazło się blisko 30 przedsiębiorstw oraz instytucji, które dbają o organizację i dobre funkcjonowanie nieruchomości na toruńskich osiedlach. To odrębna grupa podmiotów od biur nieruchomości oraz deweloperów.

Jak zatem firmy te radzą sobie z promocją i budowaniem dobrego wizerunku poprzez działalność w sieci? Czy właściciele zwracają na to uwagę?

Toruń, strony internetowe i zarządzanie nieruchomościami

Tak jak wspomnieliśmy na początku, pod naszą lupę trafiło niemal trzydzieści lokalizacji, które zaznaczyły swoją obecność w internecie.

Na 25 witryn znaleźliśmy zaledwie jedną, która spełnia większość warunków panujących trendów, a więc uwzględniając zarówno szatę graficzną, jak i kwestie umieszczonych treści, dzięki czemu serwis ten jest nieźle wypozycjonowany. Pozycje w wynikach wyszukiwania mogłyby być jeszcze lepsze, gdyby nie fatalne rezultaty wydajności, czyli swobodnego oraz szybkiego wyświetlania wiadomości na komputerach oraz urządzeniach mobilnych. 

Na kolejnych miejscach w naszym zestawieniu znalazły się cztery strony internetowe, które tylko pod kątem wizualnym mogą wśród użytkowników sprawiać wrażenie miejsca uporządkowanego. Zdecydowanie gorzej wygląda to jednak w wynikach wyszukiwania Google, gdzie liczba fraz kluczowych związana z tymi firmami jest bardzo znikoma, albo nawet i zerowa, co skutkuje zaledwie symbolicznym ruchem organicznym. Pozycjonowanie to kwestia, o którą w pierwszej kolejności powinni pomyśleć szefowie kilku podmiotów.

Strony internetowe do poprawy

20 serwisów przedsiębiorstw w Toruniu niestety zdecydowanie odbiega od obecnych trendów oraz technik ich budowania, co skłania odbiorców do negatywnych ocen. Sporo stron jest efektem chociażby z tego, że nie były zmieniane i przebudowywane przez spory okres - nawet 10-15 lat. Wówczas panowały zupełnie inne standardy pozycjonowania oraz projektowania szat graficznych, dlatego zdecydowanie pora, aby pomyśleć nad nowymi projektami.

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
piątek, 14 czerwiec 2024
FaLang translation system by Faboba
Pozycjonowanie
© Studio113 Ltd. All rights reserved.