STRONA INTERNETOWA DLA PRODUCENTA TYTONIU

Firma Tobacco of Poland

Klient

Tobacco Of Poland

Zakres

Strona internetowa

Data

Maj 2019

Wieloletnie doświadczenie, głowa na karku, chęć rozwoju, a przede wszystkim wiedza na temat własnej branży - własnie tym charakteryzują się osoby zarządzające firmą, a także osoby wchodzące w jej skład. To z tego powodu Tobacco of Poland każdego dnia rośnie w siłę na tle konkurencji.

O firmie

Tobacco of Poland Sp. z o.o. jest firmą prywatną, działającą w sposób niezależny. Zapewnia ona szeroki zakres usług dla branży tytoniowej. Zajmują się przede wszystkim skupem surowych liści tytoniu typu Burley, Virginia oraz Mocny Skroniowski bezpośrednio od plantatorów. Następnie firma zajmuje się dalszą dystrybucją do finalnych odbiorców, którzy są producentami cygar, papierosów, shishy, a nawet szwedzkiego snusa.

Cel

Celem firmy jest popularyzowanie polskich liści tytoniu przede wszystkim na terenach Europy, ale także w innych częściach całego świata. Tobacco of Poland uczestniczy aktywnie w branżowych targach oraz konferencjach.

Naszym celem było stworzenie "wizytówkowej strony", która będzie oddawała charakter branży tytoniowej, a także podtrzyma wizualnie klasę firmy.

Jedną z ważniejszych rzeczy przy tym projekcie, była kwestia logo. Postanowiliśmy zaproponować firmie kilka przykładów zrobionych przez nas. Ostateczna wersja jest nawiązaniem do znaku graficznego, używanego przez Tobacco of Poland wcześniej. Dzięki rozmowom prowadzonym z przedstawicielami firmy, dowiedzieliśmy się, że charakterystyczny element w postaci zielonych listków, zapadł pozytywnie w pamięci naszych Klientów. Właśnie z tego powodu postanowiliśmy podczas tworzenia logo wkomponować dany element tak, by nie zaburzyć estetyki oraz wizualnych odczuć odnośnie danego projektu.

Responsywność serwisu

Witryna przystosowana do urządzeń mobilnych

Urządzenia mobilne stanowią około 60% całego ruchu na stronach internetowych.

Strona internetowa jest zbudowana zgodnie z preferencjami użytkowników, aby przeglądanie informacji przebiegało bez problemów również na smartfonach i tabletach.

Cechy tej strony internetowej

Użyteczna

Witryna internetowa prezentuje wszystkie materiały, których szuka użytkownik

Szybka

Strona szybko się ładuje (czas otwarcia poniżej 1 sek.) na każdym sprzęcie, także mobilnym

Bezpieczna

Dane internautów strony są zabezpieczone szyfrowaniem SSL

Twoja firma potrzebuje strony?

Podejdziemy do Ciebie indywidualnie
Jesteśmy dobrzy w tym co robimy
Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strony internetowe

Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP