Klient

Think Palma

Zakres

Strona internetowa

Data

Luty 2018

"Think Palma" dokładnie słucha i przetwarza detale na których skupia się klient, po to, by można było potraktować każde zlecenie indywidualnie. Dopiero wtedy wykorzystują własną wiedzę i doświadczenie, aby znaleźć idealną nieruchomość dla usługobiorcy.

O firmie

Jest to firma zajmująca się obsługą nieruchomości na Majorce. W "Think Palma" dobrze wiedzą, że każdy klient ma swoje indywidualne wymagania. Są w stanie sprostać każdemu zadaniu tak, aby kupujący wyszedł na transakcji najkorzystniej jak to tylko możliwe.

Cel

Głównym zadaniem było stworzenie witryny, która dotrze do określonej grupy odbiorców zainteresowanych nieruchomościami na Majorce. Ważne więc dla nas było, aby strona internetowa była całkowicie przetłumaczona na język angielski. Portal miał być przejrzysty, dzięki temu najważniejszym i najbardziej widocznym elementem na stronie jest oferta od firmy "Think Palma".

Responsywność serwisu

Witryna przystosowana do urządzeń mobilnych

W chwili obecnej ruch w sieci generowany przez urządzenia mobilne to blisko 60%
Dla wygody użytkowników serwisów internetowych przygotowaliśmy witrynę w taki sposób, by jej przeglądanie na smartfonach, tabletach było możliwie jak najbardziej wygodne oraz szybkie.

Cechy tej strony

Użyteczna

Ta strona jest przygotowana tak, by użytkownik otrzymał dokładnie te informacje, których szuka

Szybka

Witryna jest szybka (czas otwarcia poniżej 1 sek.). Na wszystkich urządzeniach, także mobilnych

Bezpieczna

Dane użytkowników strony są zabezpieczone szyfrowaniem SSL

Twoja firma potrzebuje strony?
Podejdziemy do Ciebie indywidualnie
Jesteśmy dobrzy w tym co robimy

Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP