STRONA INTERNETOWA - OBSŁUGA NIERUCHOMOŚCI

Think Palma

Klient

Think Palma

Zakres

Strona internetowa

Data

Luty 2018

"Think Palma" dokładnie słucha i przetwarza detale na których skupia się klient, po to, by można było potraktować każde zlecenie indywidualnie. Dopiero wtedy wykorzystują własną wiedzę i doświadczenie, aby znaleźć idealną nieruchomość dla usługobiorcy.

O firmie

Jest to firma zajmująca się obsługą nieruchomości na Majorce. W "Think Palma" dobrze wiedzą, że każdy klient ma swoje indywidualne wymagania. Są w stanie sprostać każdemu zadaniu tak, aby kupujący wyszedł na transakcji najkorzystniej jak to tylko możliwe.

Cel

Głównym zadaniem było stworzenie witryny, która dotrze do określonej grupy odbiorców zainteresowanych nieruchomościami na Majorce. Ważne więc dla nas było, aby strona internetowa była całkowicie przetłumaczona na język angielski. Portal miał być przejrzysty, dzięki temu najważniejszym i najbardziej widocznym elementem na stronie jest oferta od firmy "Think Palma".

Responsywność serwisu

Witryna przystosowana do urządzeń mobilnych

Około 60 procent ruchu na stronach internetowych to użytkownicy urządzeń mobilnych.

Aby korzystającym z tabletów oraz smartfonów wygodnie przeglądało się witrynę, zastosowaliśmy najnowsze techniki, zapewniające szybkość wyświetlania informacji.

Cechy tej strony internetowej

Użyteczna

Architektura strony została tak ułożona, aby użytkownicy szybko znaleźli poszukiwane informacje

Szybka

Czas ładowania strony internetowej wynosi poniżej 1 sekundy, także na urządzeniach mobilnych

Bezpieczna

Wszelkie informacje odbiorców strony są bezpieczne, dzięki szyfrowaniu SSL

Twoja firma potrzebuje strony?
Podejdziemy do Ciebie indywidualnie
Jesteśmy dobrzy w tym co robimy
Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strony internetowe

Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP