Klient

Petram Trade

Zakres

Strona internetowa

Data

Luty 2019

Petram Trade dąży do tego, aby zaspokoić oczekiwania swoich klientów. W tym celu nieustannie śledzą rynek urządzeń elektronicznych i uczestniczą w targach branżowych. Jednocześnie pragną pozostać specjalistami w określonych strefach. Dlatego też ich oferta obejmuje określone gałęzi asortymentowe.

O firmie

Głównym kierunkiem działalności firmy jest elektronika specjalistyczna. Z całej oferty skupiają się przede wszystkim na tym, co nie znaczy, że o resztę oferowanych usług dbają w mniejszym stopniu. Oprócz gałęzi sprzętu elektronicznego dla przemysłu, w ofercie można znaleźć również elektronikę użytkową, rozwiązania dedykowane oraz usługi wraz z marketingiem.

Responsywność serwisu

Witryna przystosowana do urządzeń mobilnych

W chwili obecnej ruch w sieci generowany przez urządzenia mobilne to blisko 60%
Dla wygody użytkowników serwisów internetowych przygotowaliśmy witrynę w taki sposób, by jej przeglądanie na smartfonach, tabletach było możliwie jak najbardziej wygodne oraz szybkie.

Cechy tej strony

Użyteczna

Ta strona jest przygotowana tak, by użytkownik otrzymał dokładnie te informacje, których szuka

Szybka

Witryna jest szybka (czas otwarcia poniżej 1 sek.). Na wszystkich urządzeniach, także mobilnych

Bezpieczna

Dane użytkowników strony są zabezpieczone szyfrowaniem SSL

Twoja firma potrzebuje strony?
Podejdziemy do Ciebie indywidualnie
Jesteśmy dobrzy w tym co robimy

Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP