STRONA INTERNETOWA DLA FIRMY ELEKTRYCZNEJ

Energo Poland

Klient

Energo Poland

Zakres

Strona internetowa

Data

Październik 2019

Prężnie rozwijająca się firma z Kwidzyna działająca na rynku światowym w branży instalacji niskonapięciowych oraz systemów gaszenia pożarów.

O firmie

Firma Energo z Kwidzyna specjalizuje się głównie w montażu instalacji elektrycznych (niskonapięciowych) oraz w systemach przeciwpożarowych. Od wielu lat Energo jest podwykonawcą firmy Minimax, z którą współpracowali podczas tworzenia fabryk dla właścicieli marek samochodowych, takich jak: BMW, Jaguar, Land Rover, Mercedes, Opel, Porsche, Skoda, Volkswagen i więcej. Kwidzyńska firma wykonywała również prace elektryczne oraz mechaniczne w spalarniach odpadów, stacjach transformatorowych i centrach obróbczych.

Obszar ich działań nie ogranicza się do naszego kraju – prace wykonują na terenie całego świata. W ciągu wielu lat istnienia firmy zyskali niezbędne szkolenia oraz uprawnienia, zatrudnili kadrę kilkudziesięciu specjalistów, zaopatrzyli się w pełne wyposażenie narzędziowe i flotę nowych pojazdów, lecz przede wszystkim stworzyli markę, która jest rozpoznawana na całym świecie.

Na kwidzyńskim rynku firma Energo jest niewątpliwie liderem w swojej branży, a w skali całego kraju od wielu lat nie opuściła czołówki. Dobra polityka prowadzenia firmy, a przede wszystkim jakość oferowanych usług sprawia, że firma z Kwidzyna z każdym rokiem pnie się w górę.

Cel

Właściciele firmy Energo podczas spotkania z nami w Kwidzynie poinformowali, że ich firma dzieli się na dwa duże działy, które posiadają osobne identyfikacje wizualne (czcionki i kolory) oraz znaki graficzne (logo). Podczas sympatycznej rozmowy przedstawiliśmy pomysł stworzenia dwóch osobnych stron dla każdego z brand’ów, by zachować zastosowaną identyfikację wizualną, a także stworzenie jednej strony internetowej pod jednym spójnym brand’em. Ze względu na wykorzystanie różnych znaków graficznych na szyldach, samochodach oraz w materiałach marketingowych (wizytówki, katalogi itp.), właściciele kwidzyńskiej firmy zdecydowali się podzielić zakres swoich działalności na dwa osobne brandy, z zastosowaniem linkowania zewnętrznego, dzięki któremu można w łatwy sposób przejść z jednej strony na drugą, co dodatkowo wpływa pozytywnie na pozycjonowanie witryn.

Według założeń ta strona miała być przejrzysta i nowoczesna. Oprócz tego właściciele chcieli na niej zamieścić najważniejsze informacje tj. opis firmy, opis oferty, spis wykonanych prac oraz dane kontaktowe. Wychodząc Klientowi naprzeciw, postanowiliśmy stworzyć na stronie głównej sekcję, przedstawiającą firmy, z którymi kwidzyńskie przedsiębiorstwo Energo współpracowało, nie naruszając jednocześnie estetyki całego projektu.

Ze względu na specyfikację firmy oraz obszar jej działalności, właściciele uznali za niezbędne stworzenie trzech wersji językowych witryny:

  • polską,
  • angielską,
  • niemiecką.

Oprócz wersji językowych, indywidualnej szaty graficznej oraz spójności, strona posiada najnowsze oprogramowanie umieszczone na bardzo szybkim serwerze, a także zainstalowany certyfikat SSL.

W opisie projektu warto dodać, że zajmujemy się również opieką techniczną witryny.

Responsywność serwisu

Strona przystosowana do urządzeń mobilnych

Aktualnie ruch w internecie jest w większości generowany przez smartfony oraz tablety

Dla wygody odbiorców strony Energo przygotowaliśmy stronę internetową w taki sposób, aby przeglądanie jej na urządzeniach mobilnych było jak najbardziej wygodne i intuicyjne.

Cechy tej strony internetowej

Użyteczna

Ta strona jest przygotowana tak, by użytkownicy otrzymali dokładnie te wiadomości, których szukają

Szybka

Strona internetowa jest szybka (czas otwarcia poniżej 1 sekundy) na wszystkich urządzeniach, również mobilnych

Bezpieczna

Dane użytkowników strony internetowej są bezpieczne dzięki szyfrowaniu SSL

Dlaczego warto nam zaufać?
Ponieważ podejdziemy do Ciebie indywidualnie
a także dlatego, że jesteśmy dobrzy w tym co robimy
Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strony internetowe

Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP