STRONA INTERNETOWA DLA FIRMY FOTOWOLTAICZNEJ

Energia Taniej

Energia Taniej
Klient

Energia Taniej

Zakres

Strona internetowa

Data

Czerwiec 2019

Energia Taniej jest spółką z Grudziądza, która dba o jak najmniejszy koszt związany z rachunkami za prąd u swoich Klientów. W tym celu grupa wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców, wykona dla każdego interesanta bezpłatny audyt fotowoltaiczny z uwzględnieniem rozwiązań najwyższej jakości renomowanych firm z całego świata.

O firmie

Energia Taniej jest firmą, która swoim klientom zapewnia dostęp do darmowej energii elektrycznej. Przyjazna dla Klienta grupa doświadczonych fachowców, przeprowadzi potencjalnego posiadacza odnawialnego źródła energii przez cały proces związany z finansowaniem inwestycji oraz dopełni za niego wszelkich formalności.

Zakres usług firmy Energia Taniej

  • Fotowoltaika do domu

  • Fotowoltaika do firmy
  • Folie grzewcze
  • Domy zeroenergetyczne
  • Pompy ciepła
  • Kalkulator oszczędnościowy
  • Dzielenie się wiedzą za pomocą wpisów na stronie

Cel

Gdy umówiliśmy się na spotkanie z przedstawicielami firmy Energia Taniej wiedzieliśmy, że głównym kierunkiem naszych działań będzie "odświeżenie" wyglądu ich witryny. W tym celu dokonaliśmy małego research-u. Odkryliśmy niespójność w temacie logo firmy. Spośród wszystkich detali jakie znaleźliśmy, a później poprawiliśmy podczas tworzenia indywidualnego projektu strony dla spółki Energia Taniej, brak jednego znaku graficznego był największym mankamentem w całym procesie marketingowym firmy. Na pierwszym spotkaniu dowiedzieliśmy się więcej na temat logo. Brak spójności w tym temacie był powodem powstania naszej propozycji odnośnie stworzenia indywidualnego znaku firmowego. W taki oto sposób napisała się pierwsza przysłowiowa linijka kodu strony Energia Taniej.

Firma zgodziła się na naszą propozycję. Oprócz samego projektu logo mieliśmy również dobrać kolorystykę odpowiednią dla branży, w której działa Energia Taniej. Efektem działań nad znakiem firmowym jest pojawienie się połączenia barw niebieskiego i zielonego koloru, które miały swoim charakterem tworzyć w głowie obraz odnawialnych źródeł energii. Barwy te zostały później użyte do zbudowania reszty strony.

Jednak najważniejszym celem dla firmy, zaraz po odświeżeniu witryny, było stworzenie Kalkulatora. Miał on pokazywać potencjalnym Klientom ile są w stanie zaoszczędzić w pewnym przedziale czasowym dzięki instalacjom oferowanym przez Energię Taniej. Miał on być prosty. Na tyle łatwy w obsłudze, aby każdy kto trzyma w ręce swój rachunek za prąd, mógł bez problemu obliczyć ile zyska na rozwiązaniu oferowanym przez firmę z Grudziądza.

Responsywność serwisu

Witryna przystosowana do urządzeń mobilnych

Blisko 60 procent ruchu na stronach internetowych tworzą użytkownicy urządzeń mobilnych.

Dla ich wygody stronę internetową zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby jej przeglądanie na telefonach oraz tabletach było wygodne oraz szybkie.

Cechy tej strony internetowej

Użyteczna

Strona została tak zbudowana, aby odbiorca otrzymał te informacje, których szuka

Szybka

Serwis jest szybki (czas otwarcia poniżej jednej sekundy) na wszystkich urządzeniach

Bezpieczna

Dane użytkowników strony internetowej są zabezpieczone szyfrowaniem SSL

Twoja firma potrzebuje strony?

Podejdziemy do Ciebie indywidualnie
Jesteśmy dobrzy w tym co robimy
Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strony internetowe

Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP