STRONA INTERNETOWA DLA DEWELOPERA

Osiedle Dębowe Wzgórze

Dębowe Wzgórze
Klient

Dębowe Wzgórze

Zakres

Strona internetowa

Data

Styczeń 2018

Teren Osiedla "Dębowe Wzgórze" jest malowniczo położony z widokiem na zachodni brzeg Wisły. Dookoła otaczają go tereny zielone zachęcające do wędrówek i wycieczek rowerowych. Charakterystyczna dla projektowanego terenu jest przestrzeń i spokój płynący z zielonego otoczenia, a to wszystko połączone jest z dobrą komunikacją za sprawą autostrady i obwodnicy.

O firmie

"Dębowe Wzgórze" jest nowoczesną dzielnicą mieszkaniową wraz ze wszystkimi udogodnieniami, jakich życzą sobie aktualnie mieszkańcy. Wielu specjalistów w zakresie budownictwa mieszkaniowego oraz architektów pracowało nad stworzeniem wyjątkowego projektu. Niezwykłość tego pomysłu składa się z połączenia elementów takich jak: ładne działki z przestronnymi domami, znakomita sieć dróg, przestrzeń parkingowa, chodniki dla pieszych, ścieżki rowerowe oraz duża dbałość o bezpieczeństwo.

Cel

Najważniejszym celem było stworzenie nowoczesnego portalu, który będzie przystosowany do urządzeń mobilnych. "Świeżość", którą oferuje firma w swoich projektach, można zauważyć także na stronie. Jest ona przejrzysta, łatwa do zrozumienia, a przede wszystkim ciekawa wizualnie.

Responsywność serwisu

Witryna przystosowana do urządzeń mobilnych

Większość ruchu na stronach internetowych jest generowana przez użytkowników urządzeń mobilnych.

Dla wygody odbiorców, witrynę przygotowaliśmy w taki sposób, aby jej przeglądanie było możliwe jak najszybsze i wygodne, niezależnie od urządzenia.

Dębowe Wzgórze

Cechy tej strony

Użyteczna

Strona internetowa jest przyjazna użytkownikowi - znajdzie na niej wszystko, czego szuka

Szybka

Serwis jest szybki - czas ładowania poniżej jednej sekundy, na wszystkich urządzeniach, także mobilnych

Bezpieczna

Dane użytkowników są bezpieczne - strona internetowa posiada certyfikat SSL

Twoja firma potrzebuje strony?

Podejdziemy do Ciebie indywidualnie
Jesteśmy dobrzy w tym co robimy
Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strony internetowe

Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP