Klient

Dębowe Wzgórze

Zakres

Strona internetowa

Data

Styczeń 2018

Teren Osiedla "Dębowe Wzgórze" jest malowniczo położony z widokiem na zachodni brzeg Wisły. Dookoła otaczają go tereny zielone zachęcające do wędrówek i wycieczek rowerowych. Charakterystyczna dla projektowanego terenu jest przestrzeń i spokój płynący z zielonego otoczenia, a to wszystko połączone jest z dobrą komunikacją za sprawą autostrady i obwodnicy.

O firmie

"Dębowe Wzgórze" jest nowoczesną dzielnicą mieszkaniową wraz ze wszystkimi udogodnieniami, jakich życzą sobie aktualnie mieszkańcy. Wielu specjalistów w zakresie budownictwa mieszkaniowego oraz architektów pracowało nad stworzeniem wyjątkowego projektu. Niezwykłość tego pomysłu składa się z połączenia elementów takich jak: ładne działki z przestronnymi domami, znakomita sieć dróg, przestrzeń parkingowa, chodniki dla pieszych, ścieżki rowerowe oraz duża dbałość o bezpieczeństwo.

Cel

Najważniejszym celem było stworzenie nowoczesnego portalu, który będzie przystosowany do urządzeń mobilnych. "Świeżość", którą oferuje firma w swoich projektach, można zauważyć także na stronie. Jest ona przejrzysta, łatwa do zrozumienia, a przede wszystkim ciekawa wizualnie.

Responsywność serwisu

Witryna przystosowana do urządzeń mobilnych

W chwili obecnej ruch w sieci generowany przez urządzenia mobilne to blisko 60%
Dla wygody użytkowników serwisów internetowych przygotowaliśmy witrynę w taki sposób, by jej przeglądanie na smartfonach, tabletach było możliwie jak najbardziej wygodne oraz szybkie.

Cechy tej strony

Użyteczna

Ta strona jest przygotowana tak, by użytkownik otrzymał dokładnie te informacje, których szuka

Szybka

Witryna jest szybka (czas otwarcia poniżej 1 sek.). Na wszystkich urządzeniach, także mobilnych

Bezpieczna

Dane użytkowników strony są zabezpieczone szyfrowaniem SSL

Twoja firma potrzebuje strony?
Podejdziemy do Ciebie indywidualnie
Jesteśmy dobrzy w tym co robimy

Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP