Klient

Clear

Zakres

Strona internetowa

Data

Sierpień 2016

"Clear" świadczy usługi na wysokim poziomie przy użyciu profesjonalnego sprzętu oraz kosmetyków. Firma dąży do tego, by każda wizyta skutkowała uśmiechem na twarzy klienta.

O firmie

Jest to profesjonalna firma zajmująca się kompleksowym sprzątaniem domów, mieszkań i biur na terenie Torunia i okolic. Młody zespół podchodzi do każdego zlecenia z pełnym zaangażowaniem i starannością. Jednymi z ważniejszych atutów firmy jest elastyczność oraz dopasowanie do potrzeb klienta.

Cel

Głównym celem było stworzenie nowoczesnej strony internetowej. Miała mieć ona możliwość dopasowywania się do urządzeń mobilnych, a jej okres ładowania miał być krótki. Dodatkowo stworzyliśmy logo które miało pasować do charakteru firmy.

Responsywność serwisu

Witryna przystosowana do urządzeń mobilnych

W chwili obecnej ruch w sieci generowany przez urządzenia mobilne to blisko 60%
Dla wygody użytkowników serwisów internetowych przygotowaliśmy witrynę w taki sposób, by jej przeglądanie na smartfonach, tabletach było możliwie jak najbardziej wygodne oraz szybkie.

Cechy tej strony

Użyteczna

Ta strona jest przygotowana tak, by użytkownik otrzymał dokładnie te informacje, których szuka

Szybka

Witryna jest szybka (czas otwarcia poniżej 1 sek.). Na wszystkich urządzeniach, także mobilnych

Bezpieczna

Dane użytkowników strony są zabezpieczone szyfrowaniem SSL

Twoja firma potrzebuje strony?
Podejdziemy do Ciebie indywidualnie
Jesteśmy dobrzy w tym co robimy

Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP