STRONA INTERNETOWA FIRMY TYTONIOWEJ

tobacco Line

Klient

Tobacco Line

Zakres

Strona internetowa

Data

Wrzesień 2019

Tobacco Line, to belgijska firma, która oferuje najlepiej przetworzony tytoń pochodzący z polskich i europejskich upraw. T-Line współpracuje z wieloma producentami tytoniu, dzięki czemu może dostarczać duże ilości tytoniu w niskich cenach.

O firmie

Firma Tobacco Line została założona w 2014 roku, lecz właściciele i jej przestawiciele działają w branży tytoniowej od wielu lat. Niektórzy z nich zaczynali jako plantatorzy tytoniu, dzięki czemu zdobyli ogromne doświadczenie w branży. Kilka lat temu zaczęli oni swoją przygodę z handlem tytoniu na skalę całej Europy. Dostarczają produkty do czołowych producentów papierosów, RYO, cygar, snufów, sziszy, sprzedawców liści itp. T-Line spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów w całej Europie i na Bliskim Wschodzie.

Cel

Właściciele T-Line spotkali się z nami w celu omówienia strony internetowej, której w ich procesie marketingowym brakowało. Posiadali oni domenę od dawna, identyfikacja wizualna w postaci wizytówek oraz katalogów odsyłała właśnie do niej, lecz sama strona WWW nie istniała. Osoby decyzyjne w firmie wiedziały, że ich branża jest specyficzna i nie oczekiwali na przybycie nowych klientów bezpośrednio ze strony. Najważniejszym celem było stworzenie czystej strony internetowej, która będzie pełniła rolę wizytówki w internecie. Przede wszystkim zależało im na skompletowaniu wszystkich ważnych elementów w procesie identyfikacji wizualnej firmy. Ważne było również to, aby stworzyć wersję językową angielską oraz hiszpańską.

Responsywność serwisu

Witryna przystosowana do urządzeń mobilnych

Urządzenia mobilne stanowią ponad połowę źródeł ruchu na stronach internetowych.

Dla wygody internautów stworzyliśmy witrynę w taki sposób, by jej przeglądanie na smartfonach oraz tabletach było proste i wygodne.

Cechy tej strony

Użyteczna

Strona internetowa została zbudowana zgodnie z wymaganiami użytkowników i standardami Google

Szybka

Czas ładowania się strony wynosi poniżej 1 sekundy na wszystkich urządzeniach

Bezpieczna

Witryna jest wyposażona w certyfikat bezpieczeństwa SSL

Twoja firma potrzebuje strony?
Podejdziemy do Ciebie indywidualnie
Jesteśmy dobrzy w tym co robimy
Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strony internetowe

Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP