Klient

Tobacco Line

Zakres

Strona internetowa

Data

Wrzesień 2019

Tobacco Line, to belgijska firma, która oferuje najlepiej przetworzony tytoń pochodzący z polskich i europejskich upraw. T-Line współpracuje z wieloma producentami tytoniu, dzięki czemu może dostarczać duże ilości tytoniu w niskich cenach.

O firmie

Firma Tobacco Line została założona w 2014 roku, lecz właściciele i jej przestawiciele działają w branży tytoniowej od wielu lat. Niektórzy z nich zaczynali jako plantatorzy tytoniu, dzięki czemu zdobyli ogromne doświadczenie w branży. Kilka lat temu zaczęli oni swoją przygodę z handlem tytoniu na skalę całej Europy. Dostarczają produkty do czołowych producentów papierosów, RYO, cygar, snufów, sziszy, sprzedawców liści itp. T-Line spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów w całej Europie i na Bliskim Wschodzie.

Cel

Właściciele T-Line spotkali się z nami w celu omówienia strony internetowej, której w ich procesie marketingowym brakowało. Posiadali oni domenę od dawna, identyfikacja wizualna w postaci wizytówek oraz katalogów odsyłała właśnie do niej, lecz sama strona WWW nie istniała. Osoby decyzyjne w firmie wiedziały, że ich branża jest specyficzna i nie oczekiwali na przybycie nowych klientów bezpośrednio ze strony. Najważniejszym celem było stworzenie czystej strony internetowej, która będzie pełniła rolę wizytówki w internecie. Przede wszystkim zależało im na skompletowaniu wszystkich ważnych elementów w procesie identyfikacji wizualnej firmy. Ważne było również to, aby stworzyć wersję językową angielską oraz hiszpańską.
Responsywność serwisu

Witryna przystosowana do urządzeń mobilnych

W chwili obecnej ruch w sieci generowany przez urządzenia mobilne to blisko 60%
Dla wygody użytkowników serwisów internetowych przygotowaliśmy witrynę w taki sposób, by jej przeglądanie na smartfonach, tabletach było możliwie jak najbardziej wygodne oraz szybkie.

Cechy tej strony

Użyteczna

Ta strona jest przygotowana tak, by użytkownik otrzymał dokładnie te informacje, których szuka

Szybka

Witryna jest szybka (czas otwarcia poniżej 1 sek.). Na wszystkich urządzeniach, także mobilnych

Bezpieczna

Dane użytkowników strony są zabezpieczone szyfrowaniem SSL

Twoja firma potrzebuje strony?
Podejdziemy do Ciebie indywidualnie
Jesteśmy dobrzy w tym co robimy

Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP