Strona internetowa biura rachunkowego

Tax Factory

Strona internetowa biura rachunkowego
Klient

Tax Factory

Zakres

Strona internetowa

Data

kwiecień 2020

Tax Factory to firma z Warszawy, zajmująca się księgowością firm. Tworzy profesjonalne biuro rachunkowe pomagając przy wszystkich zagadnieniach, jakie pojawiają się podczas prowadzenia biznesu.

O firmie

Biuro rachunkowe Tax Factory swoją siedzibę ma w Warszawie, gdzie z racji wielkości miasta możliwości są znacznie większe - funkcjonuje tam najwięcej firm i tym samym zapotrzebowanie na usługi księgowe jest na o wiele wyższym pułapie.

Biuro rachunkowe Tax Factory pomaga przedsiębiorcom w zakładaniu podmiotów gospodarczych, reprezentuje ich przed Urzędem Skarbowym oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, prowadzi księgowość, listy kadr, listy płac, a także doradza w sprawach opodatkowania.

Cel

Celem stworzenia witryny było przedstawienie się na stołecznym rynku pod kątem wizerunkowym, jak również w prosty i przejrzysty sposób zaprezentowanie swoich głównych usług, z jakich mogą skorzystać klienci Tax Factory. Estetyczna, w zgodzie z panującymi trendami strona internetowa, buduje wrażenie profesjonalizmu i eksperta w swojej dziedzinie, w szybki sposób komunikując główną misję firmy - pomoc księgową podmiotom gospodarczym.

Responsywność serwisu

Witryna jest przystosowana do smartfonów.

Użytkownicy telefonów oraz tabletów często są w przewadze nad odwiedzającymi z komputerów.
Strona internetowa świetnie funkcjonuje zatem na każdym urządzeniu, bez względu na rozmiar ekranu, prezentując wszystkie istotne kwestie.
images/realizacje/mockup/mobile/tax-factory-mobile.png

Cechy tej strony

Użyteczna

Ta strona jest przygotowana tak, by użytkownicy otrzymali dokładnie te wiadomości, których szukają

Szybka

Strona internetowa jest szybka (czas otwarcia poniżej 1 sekundy) na wszystkich urządzeniach, również mobilnych

Bezpieczna

Dane użytkowników strony internetowej są bezpieczne dzięki szyfrowaniu SSL
Dlaczego warto nam zaufać?
Ponieważ podejdziemy do Ciebie indywidualnie
a także dlatego, że jesteśmy dobrzy w tym co robimy
Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strony internetowe

Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP