Klient

Rancho Grudziądz

Zakres

Strona internetowa

Data

Listopad 2019

Doświadczenie w branży gastronomicznej zbierane od 1997 roku owocuje niezwykłym smakiem oferowanych dań. Lokalizacja położona obok jednego z największych parków rozrywki w Polsce oraz malowniczego jeziora Rudnik sprawi, że posiłek w tym miejscu będzie niepowtarzalnym przeżyciem.

O firmie

Rancho Grudziądz to restauracja należąca do grudziądzkiego parku rozrywki "Mega Park". W swoim asortymencie posiadają oni dania z kuchni amerykańskiej oraz polskiej. Oprócz fizycznie dostępnego lokalu, Rancho Grudziądz oferuje dostarczanie dań na dowóz oraz catering. Wszystkie potrawy są całkowicie przygotowywane na miejscu, z wykorzystaniem świeżych, regionalnych produktów, dzięki czemu można być pewnym ich jakości.

Cel

Właściciele Mega Parku pragnęli stworzyć miejsce w internecie, które będzie mogło służyć za wizytówkę ich restauracji, kartę dań oraz prosty w obsłudze "system zamówień". Naszym zadaniem było w sposób logiczny zespolić te wszystkie cechy, więc stwierdziliśmy, że najlepiej będzie stworzyć nową stronę internetową.

W efekcie naszych prac powstała ładna strona internetowa dla firmy z branży gastronomicznej. Witryna jest przejrzysta i zawiera w sobie tylko najważniejsze informacje. Czysty i atrakcyjny design dopełniają indywidualne znaki graficzne, które idealnie wkomponowują się w całość.

Strona jest równie dopracowana na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu z każdego urządzenia można bez problemu czerpać z niej, to co najlepsze.

Responsywność serwisu

Witryna przystosowana do urządzeń mobilnych

W chwili obecnej ruch w sieci generowany przez urządzenia mobilne to blisko 60%

Dla wygody użytkowników serwisów internetowych przygotowaliśmy witrynę w taki sposób, by jej przeglądanie na smartfonach, tabletach było możliwie jak najbardziej wygodne oraz szybkie.

Restauracja Rancho Grudziądz

Cechy tej strony

Użyteczna

Ta strona jest przygotowana tak, by użytkownik otrzymał dokładnie te informacje, których szuka

Szybka

Witryna jest szybka (czas otwarcia poniżej 1 sek.). Na wszystkich urządzeniach, także mobilnych

Bezpieczna

Dane użytkowników strony są zabezpieczone szyfrowaniem SSL

Twoja firma potrzebuje strony?
Podejdziemy do Ciebie indywidualnie
Jesteśmy dobrzy w tym co robimy

Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP