STRONA INTERNETOWA DLA RESTAURACJI

Rancho Grudziądz

Klient

Rancho Grudziądz

Zakres

Strona internetowa

Data

Listopad 2019

Doświadczenie w branży gastronomicznej zbierane od 1997 roku owocuje niezwykłym smakiem oferowanych dań. Lokalizacja położona obok jednego z największych parków rozrywki w Polsce oraz malowniczego jeziora Rudnik sprawi, że posiłek w tym miejscu będzie niepowtarzalnym przeżyciem.

O firmie

Rancho Grudziądz to restauracja należąca do grudziądzkiego parku rozrywki "Mega Park". W swoim asortymencie posiadają oni dania z kuchni amerykańskiej oraz polskiej. Oprócz fizycznie dostępnego lokalu, Rancho Grudziądz oferuje dostarczanie dań na dowóz oraz catering. Wszystkie potrawy są całkowicie przygotowywane na miejscu, z wykorzystaniem świeżych, regionalnych produktów, dzięki czemu można być pewnym ich jakości.

Cel

Właściciele Mega Parku pragnęli stworzyć miejsce w internecie, które będzie mogło służyć za wizytówkę ich restauracji, kartę dań oraz prosty w obsłudze "system zamówień". Naszym zadaniem było w sposób logiczny zespolić te wszystkie cechy, więc stwierdziliśmy, że najlepiej będzie stworzyć nową stronę internetową.

W efekcie naszych prac powstała ładna strona internetowa dla firmy z branży gastronomicznej. Witryna jest przejrzysta i zawiera w sobie tylko najważniejsze informacje. Czysty i atrakcyjny design dopełniają indywidualne znaki graficzne, które idealnie wkomponowują się w całość.

Strona jest równie dopracowana na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu z każdego urządzenia można bez problemu czerpać z niej, to co najlepsze.

Responsywność serwisu

Witryna przystosowana do urządzeń mobilnych

Urządzenia mobilne to obecnie około 60% całego ruchu na stronach internetowych.

Strona internetowa spełnia wszelkie wytyczne, aby użytkownicy mogli bez problemu korzystać z niej na różnych urządzeniach i szybko przeglądać informacje.

Restauracja Rancho Grudziądz

Cechy tej strony

Użyteczna

Strona internetowa jest zaprojektowana tak, by odbiorca otrzymał informacje, których szuka

Szybka

Strona jest szybka (czas otwarcia poniżej 1 sek.). Na wszystkich urządzeniach, również mobilnych

Bezpieczna

Dane użytkowników strony są zabezpieczone certyfikatem SSL

Twoja firma potrzebuje strony?
Podejdziemy do Ciebie indywidualnie
Jesteśmy dobrzy w tym co robimy
Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strony internetowe

Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP