O nas

2008 / 2019

O naszej firmie

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, sklepów, pozycjonowaniem oraz opieką techniczną IT od 2008 roku.

W tym czasie pracowaliśmy dla kilkudziesięciu klientów z różnych branż.

Naszymi głównymi odbiorcami są firmy z województwa Kujawsko-Pomorskiego, jednakże nasi klienci są również rozsiani po całej Polsce, a także Europie. Jesteśmy w stanie dostarczyć efektowne, a jednocześnie efektywne rozwiązania technologiczne dla dużych korporacji, średnich i małych firm, a także dla osób indywidualnych.

Tworząc strony internetowe zwracamy szczególną uwagę na ich czytelność i przejrzystość. Indywidualne projekty graficzne realizowane przez naszych grafików w oczywisty sposób dostosowane są do treści zawartej w serwisie i intuicyjnie podpowiadają użytkownikom z jakim rodzajem strony mają do czynienia.

Wygląd strony WWW uzależniamy od branży, a także od ewentualnie istniejącego logotypu firmy klienta.

Nasz zespół

Kasjan

Specjalista w projektowaniu stron www

+48 609 220 636 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karol

Specjalista SEO/SEM

+48 796 474 657 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Natan

Specjalista do spraw obsługi klienta

+48 666 668 113 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Co mówią o nas inni?

Jacek Kalinowski

Agencja wykazała się kreatywnością i terminowością. W trakcie prac można było liczyć na szybki kontakt z pracownikami firmy, jak i na ich doświadczenie. Zrealizowane usługi spełniły nasze oczekiwania.

Jacek Kalinowski, Olimpia Grudziądz

Jesteśmy gotowi na Twoje pomysły

Potrzebujesz zespołu specjalistów, by zaistnieć w Internecie?

Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP