O nas

O naszej firmie

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, sklepów, pozycjonowaniem oraz opieką techniczną IT od 2008 roku.

Przez ten czas pracowaliśmy nad około 150 realizacjami z różnych branż.

Początkowo naszymi głównymi odbiorcami były firmy z województwa kujawsko-pomorskiego, jednakże teraz nasi klienci są rozsiani po całej Polsce, a także w innych krajach Europy. Jesteśmy w stanie dostarczyć efektowne, a jednocześnie efektywne rozwiązania technologiczne dla dużych korporacji, średnich i małych firm, jak i dla osób indywidualnych. W tym momencie nad projektami pracuje około 10 osób.

Tworząc strony internetowe zwracamy szczególną uwagę na ich czytelność i przejrzystość. Indywidualne projekty graficzne realizowane przez naszych grafików w oczywisty sposób dostosowane są do treści zawartej w serwisie i intuicyjnie podpowiadają użytkownikom z jakim rodzajem strony mają do czynienia.

Wygląd strony WWW uzależniamy od branży, a także od ewentualnie istniejącego logotypu firmy klienta. Podobnie jest z pozycjonowaniem, gdzie proces SEO wymaga dostosowania do danego środowiska biznesowego.

Nasz zespół

strony internetowe - specjalista do spraw obsługi klienta

Mateusz Malewski

Customer Service Specialist / Obsługa klienta

+48 666 668 113 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kasjan Bojarowski

Kasjan Bojarowski

CEO / Web Developer

+48 666 667 113 / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tomasz Warsiński

Tomasz Warsiński

IT Director / Head of SEO

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Co mówią o nas inni?

Jacek Kalinowski

Jacek Kalinowski

Agencja wykazała się kreatywnością i terminowością. W trakcie prac można było liczyć na szybki kontakt z pracownikami firmy, jak i na ich doświadczenie. Zrealizowane usługi spełniły nasze oczekiwania.

Jacek Kalinowski, Olimpia Grudziądz
Dlaczego warto nam zaufać?
Ponieważ podejdziemy do Ciebie indywidualnie
a także dlatego, że jesteśmy dobrzy w tym co robimy
Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strony internetowe

Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP