Klient

Mega Park

Zakres

Strona internetowa

Data

Lipiec 2015

"Mega Park" jest to centrum edukacji i rozrywki. Znajduje się w malowniczej okolicy, w pobliżu Wielkiego Jeziora Rudnickiego, w zielonym sercu Grudziądza - miasta z ponad 900 - letnimi tradycjami. Park ten ma zapewniać dzieciom, młodzieży oraz dorosłym sporo zabawy. Każda osoba, niezależnie od wieku, znajdzie tam coś dla siebie.

O firmie

Centrum edukacji i rozrywki powstało w maju 1997 roku. Od tego czasu właściciele wzbogacili swój asortyment. Każdego roku "Mega Park" stara się poszerzać swoje pole działalności wprowadzając do swojej oferty nowe atrakcje. Obiekt ten tętni życiem od wiosny do jesieni każdego roku i zapewnia maksimum rozrywki w jednym miejscu.

Cel

Podczas tworzenia tego portalu chcieliśmy, aby końcowy efekt spodobał się każdemu, niezależnie od wieku. Strona zawiera w sobie wiele elementów które spodobają się najmłodszym odwiedzającym oraz sprawią, że dorosłe osoby będą mogły przypomnieć sobie dziecięce lata.

Cechy tej strony

Użyteczna

Ta strona jest przygotowana tak, by użytkownik otrzymał dokładnie te informacje, których szuka

Szybka

Witryna jest szybka (czas otwarcia poniżej 1 sek.). Na wszystkich urządzeniach, także mobilnych

Bezpieczna

Dane użytkowników strony są zabezpieczone szyfrowaniem SSL

Twoja firma potrzebuje strony?
Podejdziemy do Ciebie indywidualnie
Jesteśmy dobrzy w tym co robimy

Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP