Klient

HM Garden

Zakres

Sklep internetowy

Data

Styczeń 2019

Celem firmy jest oferowanie produktów i usług, które uczynią pracę w ogrodzie każdego klienta wydajną i przyjemną. Dodatkowo firma stara się dostarczyć użytkownikom satysfakcję na najwyższym poziomie, aby to zrobić stale udoskonalają jakość obsługi klienta.

O firmie

HM Garden to sklep internetowy firmy HM Serwis, która od początku swojej działalności, tj. od 2007 roku, zajmuje się sprzedażą oraz serwisowaniem sprzętu ogrodniczego. Firma od samego początku istnienia współpracuje z wiodącymi producentami europejskimi.

Cel

Głównym celem było stworzenie sklepu internetowego, z którego będzie można korzystać na każdym urządzeniu mobilnym. Jednym z ważniejszych celów było opracowanie nowej marki, która nie straciłaby na zaufaniu klientów obecnego brandu.

Responsywność serwisu

Witryna przystosowana do urządzeń mobilnych

W chwili obecnej ruch w sieci generowany przez urządzenia mobilne to blisko 60%
Dla wygody użytkowników serwisów internetowych przygotowaliśmy witrynę w taki sposób, by jej przeglądanie na smartfonach, tabletach było możliwie jak najbardziej wygodne oraz szybkie.

Cechy tej strony

Użyteczna

Ta strona jest przygotowana tak, by użytkownik otrzymał dokładnie te informacje, których szuka

Szybka

Witryna jest szybka (czas otwarcia poniżej 1 sek.). Na wszystkich urządzeniach, także mobilnych

Bezpieczna

Dane użytkowników strony są zabezpieczone szyfrowaniem SSL

Twoja firma potrzebuje strony?
Podejdziemy do Ciebie indywidualnie
Jesteśmy dobrzy w tym co robimy

Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP