STRONA INTERNETOWA DLA PRZYCHODNI

Grupa Euromedica

Grupa Euromedica - Realizacja Studio 113
Klient

Grupa Euromedica

Zakres

Strona internetowa

Data

Październik 2019

Grupa Euromedica jest właścicielem przychodni podstawowej opieki zdrowotnej oraz poradni specjalistycznej, które są umiejscowione na terenie całego Grudziądza.

O firmie

Euromedica Sp. z o.o. posiada cztery przychodnie oraz centrum rehabilitacji zlokalizowane w Grudziądzu. Od prawie 20 lat pomagają oraz leczą mieszkańców Grudziądza. Poza szpitalem miejskim Grupa Euromedica świadczy największą ilość usług medycznych w ramach świadczeń NFZ w regionie, a ponadto ich kadra należy do najlepiej wyspecjalizowanych lekarzy.

Grupa Euromedica w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy dokonała gruntownych remontów swoich placówek, zakupiła sprzęt medyczny najwyższej jakości, a także wdrożyła systemy i rozwiązania, które poprawiają komfort pacjentów. Począwszy od roku 2019, wprowadziła na grudziądzki rynek medyczny rozwiązania, jakich jeszcze nie było.

To dzięki najnowszym rozwiązaniom Grupa Euromedica jest tak dobrze odbierana przez wszystkich pacjentów. Taka polityka prowadzenia firmy sprawia, że sieć przychodni nieustannie się rozwija, efektem czego jest strona internetowa stworzona przez nas.

Cel

Naszym głównym założeniem podczas tworzenia tego projektu, było stworzenie strony, która przede wszystkim będzie intuicyjna dla każdego użytkownika – niezależnie od jego wieku.

W dzisiejszych czasach stworzenie intuicyjnej internetowej wizytówki jest praktycznie niemożliwe, jeśli nie jest ona przystosowana do urządzeń mobilnych – a nasze strony internetowe są.

Dla użytkowników stworzyliśmy moduł, który pozwala wyszukać ze 120 specjalistów lekarza po jego imieniu i nazwisku lub specjalizacji, a dodatkowo można wybrać przychodnie, co może pomóc, gdy interesują nas lekarze z konkretnej placówki.

Byliśmy odpowiedzialni również za całą szatę graficzną strony www. Właściciele pozostawili nam wolną rękę, jeśli chodzi o kolorystykę, co pozwoliło nam zastosować domyślne odcienie dla danej branży. Dzięki temu charakter strony od razu wzbudza w wyobraźni obraz estetycznej przychodni – właśnie takie są placówki Grupy Euromedica.

Oprócz kolorystyki i układu graficznego stworzyliśmy także logo. Była to propozycja, z którą wyszliśmy naprzeciw właścicielom. Brak jednolitości w sprawie znaku graficznego przychodni skłonił nas do zastanowienia się nad tą kwestią. Gdy zaczynaliśmy prace nad witryną, chcieliśmy, aby była ona w 100% ze sobą spójna, a przede wszystkim, by była estetyczna.

Właśnie z tego powodu stworzyliśmy proste, intuicyjne, a przede wszystkim atrakcyjne logo. Każdy z 4 kolorów krzyża medycznego oznacza jedną z placówek, jakie posiada Grupa Euromedica.

Dodatkowo stworzyliśmy możliwość przystąpienia do przychodni za pomocą internetu, a także przedłużenia recepty dla osób stale przyjmujących leki.

Nasi copywriterzy byli zaangażowani do stworzenia opisów specjalizacji oraz usług, które oferuje Grupa Euromedica. Dzięki temu na stronie można się dowiedzieć wiele szczegółów na temat przeprowadzanych badań oraz o specjalistach. Na stronie znajduje się również system aktualności, który pozwala interesantom dowiedzieć się wiele ciekawostek na temat zdrowia, a także dowiedzieć się o najnowszych informacjach ze świata przychodni.

Responsywność serwisu

Witryna przystosowana do urządzeń mobilnych

W chwili obecnej ruch w sieci generowany przez urządzenia mobilne to blisko 60%
Dla wygody użytkowników serwisów internetowych przygotowaliśmy witrynę w taki sposób, by jej przeglądanie na smartfonach, tabletach było możliwie jak najbardziej wygodne oraz szybkie.

Cechy tej strony

Użyteczna

Ta strona jest przygotowana tak, by użytkownik otrzymał dokładnie te informacje, których szuka

Szybka

Witryna jest szybka (czas otwarcia poniżej 1 sek.). Na wszystkich urządzeniach, także mobilnych

Bezpieczna

Dane użytkowników strony są zabezpieczone szyfrowaniem SSL

Twoja firma potrzebuje strony?

Podejdziemy do Ciebie indywidualnie
Jesteśmy dobrzy w tym co robimy
Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strony internetowe

Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP