Klient

Grampus

Zakres

Strona internetowa

Data

Październik 2016

"Zależy nam na harmonijnym rozwoju umiejętności pływackich i rozwoju osobowości. Ruch jest narzędziem w kształtowaniu charakteru."

O firmie

Na bazie wieloletniego doświadczenia w pracy trenerskiej, instruktorskiej i nauczycielskiej firma stworzyła nowoczesny program, który pozwala zoptymalizować proces oswajania z wodą i nauczania technik pływackich do niezbędnego minimum, co pozwala osiągać dzieciom oraz dorosłym postępy i zadowolenie z zajęć.

Cel

Głównym celem było stworzenie strony estetycznej i przejrzystej, której zawartość oraz układ będą przyciągały potencjalnego interesanta. Ciekawe logo oraz dopasowane połączenie kolorów stały się czymś przyjemnym dla oka, dzięki czemu ludzie chętnie zostają na tej stronie kilka dodatkowych chwil.

Responsywność serwisu

Witryna przystosowana do urządzeń mobilnych

W chwili obecnej ruch w sieci generowany przez urządzenia mobilne to blisko 60%
Dla wygody użytkowników serwisów internetowych przygotowaliśmy witrynę w taki sposób, by jej przeglądanie na smartfonach, tabletach było możliwie jak najbardziej wygodne oraz szybkie.

Cechy tej strony

Użyteczna

Ta strona jest przygotowana tak, by użytkownik otrzymał dokładnie te informacje, których szuka

Szybka

Witryna jest szybka (czas otwarcia poniżej 1 sek.). Na wszystkich urządzeniach, także mobilnych

Bezpieczna

Dane użytkowników strony są zabezpieczone szyfrowaniem SSL

Twoja firma potrzebuje strony?
Podejdziemy do Ciebie indywidualnie
Jesteśmy dobrzy w tym co robimy

Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP