Strona internetowa - producent placów zabaw

Global Playgrounds

Global Playgrounds - strona internetowa
Klient

Global Playgrounds

Zakres

Strona internetowa

Data

październik 2020

Global Playgrounds to marka związana z placami zabaw, która powstała na bazie wcześniejszego doświadczenia m.in. przy konstrukcjach stalowych. Zajmuje się produkcją i sprzedażą huśtawek, trampolin oraz produktów ściśle związanych z architekturą miejską.

Globalplaygrounds.pl

O firmie

Firma Global Playgrounds to grupa osób kojarzona przede wszystkim z wyposażeniem placów zabaw. W ofercie znajdziemy m.in. huśtawki typu "bocianie gniazdo", bujaki, karuzele oraz szeroki wachlarz trampolin ziemnych, nieco innych niż typowe zestawy, instalowanych chociażby w ogrodach. Sprzęt do zabawy można wykorzystać do budowy placów zabaw w ogrodach, przedszkolach, czy boiskach sportowych.

Cel

Celem budowy strony internetowej jest dotarcie z usługami zarówno do klientów z całej Polski, jak i odbiorców zagranicznych. Stąd też stworzyliśmy witrynę w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej oraz niemieckiej.

Strona internetowa Global Playgrounds powstała wraz z całym brandingiem marki, dlatego spójna szata graficzna widnieje nie tylko w sieci, ale i np. na katalogach oraz kartach technicznych poszczególnych urządzeń.

W pierwszej fazie istnienia firmy w internecie skupiliśmy się na promocji usług związanych z trampolinami ziemnymi, które wsparte zostały publikacjami treści na blogu firmowym.

Logo Global Playgrounds jest estetyczne i proste, aby już w pierwszych chwilach potencjalny klient odczuł profesjonalizm oraz spójność w podejmowanych działaniach, skutecznie rywalizując z konkurencją w swojej branży.

Responsywność serwisu

Strona dostosowana do tabletów i smartfonów

Urządzenia mobilne stanowią znaczną część ruchu organicznego.
Strona internetowa została zaprojektowana zgodnie z wytycznymi wyszukiwarek oraz wymaganiami użytkowników, aby informacje mogły być wyświetlane bez problemów.
images/realizacje/mockup/mobile/global-mobile.png

Cechy tej strony

Użyteczna

Ta strona jest przygotowana tak, by użytkownicy otrzymali dokładnie te wiadomości, których szuka

Szybka

Strona internetowa jest szybka (czas otwarcia poniżej 1 sekundy) na wszystkich urządzeniach, również mobilnych

Bezpieczna

Dane użytkowników strony internetowej są bezpieczne dzięki szyfrowaniu SSL
Dlaczego warto nam zaufać?
Ponieważ podejdziemy do Ciebie indywidualnie
a także dlatego, że jesteśmy dobrzy w tym co robimy
Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strony internetowe

Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP