Hurtownia Florystyczna
Klient

Florysta 24

Zakres

Strona internetowa

Data

Listopad 2018

Hurtownia florystyczna wychodzi na przeciw pojawiającym się wymaganiom i technologiom. Swoją działalność 10 lat temu poszerzyła o sklep online. Teraz wszystkie zamówienia dostarcza w 24 godziny. Firmie zależy na zadowoleniu swoich klientów.

O firmie

Hurtownia florystyczna swoimi początkami sięga do 1997 roku. Od tamtego czasu firma zdążyła nawiązać współpracę z ponad 2,5 tysiącami kontrahentów na terenie całej Polski. "Florysta 24" zajmuje się sprzedażą zarówno hurtową jak i detaliczną.

Cel

Głównym celem było stworzenie internetowego sklepu, który byłby w stanie "udźwignąć" tak dużą liczbę produktów oferowanych przez hurtownię. Dodatkowo witryna miała być nowoczesna, a co za tym idzie responsywna.

Responsywność serwisu

Witryna przystosowana do urządzeń mobilnych

W chwili obecnej ruch w sieci generowany przez urządzenia mobilne to blisko 60%
Dla wygody użytkowników serwisów internetowych przygotowaliśmy witrynę w taki sposób, by jej przeglądanie na smartfonach, tabletach było możliwie jak najbardziej wygodne oraz szybkie.

Cechy tej strony

Użyteczna

Ta strona jest przygotowana tak, by użytkownik otrzymał dokładnie te informacje, których szuka

Szybka

Witryna jest szybka (czas otwarcia poniżej 1 sek.). Na wszystkich urządzeniach, także mobilnych

Bezpieczna

Dane użytkowników strony są zabezpieczone szyfrowaniem SSL

Twoja firma potrzebuje strony?
Podejdziemy do Ciebie indywidualnie
Jesteśmy dobrzy w tym co robimy

Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP