Strona internetowa dla przychodni lekarskiej

Centrum Zdrowia Na Skarpie

Strona internetowa placówki medycznej
Klient

Centrum Zdrowia Na Skarpie

Zakres

Strona internetowa

Data

czerwiec 2020

Centrum Zdrowia Na Skarpie to jedną z większych przychodni w Grudziądzu. Placówka medyczna jest dostępna dla pacjentów ze specjalistami z wielu dziedzin medycznych.

O firmie

Przychodnia Centrum na Skarpie to nowoczesne miejsce, ze sporą liczbą usług. Pacjenci mogą liczyć na konsultacje pediatryczne, kardiologiczne, urologiczne, laryngologiczne, psychiatryczne, neurologiczne, endokrynologiczne, neurochirurgiczne, czy też gastroenterologiczne. Dostępne są również pracownie USG, Echo Serca, EEG oraz diagnostyka przewodu pokarmowego, z kolei dla pracowników Medycyna Pracy.

Cel

Celem budowy nowej strony internetowej było właściwie kilka aspektów. Pierwszym i zapewne najważniejszym - poprawa komunikacji z pacjentami. Zainteresowani mają dostęp do wszystkich ważnych wiadomości oraz telefonów, które od ręki można znaleźć na tematycznych podstronach, włącznie z cennikiem w przypadku usług prywatnych.

Inną kwestią jest także ta wizerunkowa. Centrum Zdrowia Na Skarpie dołączyło do placówek medycznych, które dzięki estetycznej i przyjaznej stronie buduje również swoją markę jako profesjonalną. Witryna strukturą informacji i kompozycją kolorystyczną od pierwszych sekund może budzić zaufanie w oczach pacjenta. Jest to zatem nie tylko strona-wizytówka, ale i miejsce, gdzie osoby zainteresowane mogą znaleźć pełną garść przydatnych informacji.

Cechy tej strony

Użyteczna

Szybka

Bezpieczna

Dlaczego warto nam zaufać?
Ponieważ podejdziemy do Ciebie indywidualnie
a także dlatego, że jesteśmy dobrzy w tym co robimy
Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strony internetowe

Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP