Klient

Capital Yachts

Zakres

Strona internetowa

Data

Kwiecień 2019

Firma od wielu lat specjalizuje się w handlu najwyższej jakości łodziami oraz jachtami. Oprócz tego świadczą cały wachlarz zindywidualizowanych usług w zakresie finansowania, doradztwa, serwisu oraz czarterów. Są pewni, że sprostają potrzebom osób zainteresowanych. Współpracują oni z dostawcami jak i z odbiorcami.

O firmie

Capital Yachts to ekskluzywna firma, oferująca swoim klientom szereg usług, których najważniejszym zadaniem jest zadowolenie klienta. W ofercie firmy można znaleźć handel łodziami, jachtami oraz czarterami, a także ich wynajem. Dodatkowo firma zajmuje się modernizacją posiadanego sprzętu i projektowaniem oraz produkcją nowego. Zaawansowany serwis to również jedna z rzeczy, którą Capital Yachts robi dla swoich klientów. Na życzenie klienta, firma z trójmiasta, zajmuje się także finansowaniem "od a do z".

Responsywność serwisu

Witryna przystosowana do urządzeń mobilnych

W chwili obecnej ruch w sieci generowany przez urządzenia mobilne to blisko 60%
Dla wygody użytkowników serwisów internetowych przygotowaliśmy witrynę w taki sposób, by jej przeglądanie na smartfonach, tabletach było możliwie jak najbardziej wygodne oraz szybkie.

Cechy tej strony

Użyteczna

Ta strona jest przygotowana tak, by użytkownik otrzymał dokładnie te informacje, których szuka

Szybka

Witryna jest szybka (czas otwarcia poniżej 1 sek.). Na wszystkich urządzeniach, także mobilnych

Bezpieczna

Dane użytkowników strony są zabezpieczone szyfrowaniem SSL

Twoja firma potrzebuje strony?
Podejdziemy do Ciebie indywidualnie
Jesteśmy dobrzy w tym co robimy

Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP