Klient

Bonum Sartores

Zakres

Sklep internetowy

Data

Lipiec 2016

Nie jest to sklep za którym kryją się różni dostawcy. Wszystko robią sami. Dbają o jakość, detale i odpowiedni rozmiar. Podchodzą do zamówień indywidualnie.

O firmie

"Bonum Sartores" jest to rodzinna firma zajmująca się z pasją produkcją ubrań rodem ze średniowiecza. Pracownia Stroju Historycznego oferuje profesjonalne szycie strojów i akcesoriów historycznych. Specjalizują się szczególnie w epoce średniowiecznej, ale odpowiednie wykształcenie i doświadczenie pozwala im rekonstruować także odzież i dodatki z innych epok.

Cel

Podczas tworzenia portalu wiedzieliśmy, że do klienta będą trafiali interesanci nie tylko z kraju, ale także zza granicy. Niezbędnym było więc stworzenie portalu obsługującego język, który będzie w pewnym rodzaju uniwersalny dla każdego odwiedzającego.

Responsywność serwisu

Witryna przystosowana do urządzeń mobilnych

W chwili obecnej ruch w sieci generowany przez urządzenia mobilne to blisko 60%
Dla wygody użytkowników serwisów internetowych przygotowaliśmy witrynę w taki sposób, by jej przeglądanie na smartfonach, tabletach było możliwie jak najbardziej wygodne oraz szybkie.

Cechy tej strony

Użyteczna

Ta strona jest przygotowana tak, by użytkownik otrzymał dokładnie te informacje, których szuka

Szybka

Witryna jest szybka (czas otwarcia poniżej 1 sek.). Na wszystkich urządzeniach, także mobilnych

Bezpieczna

Dane użytkowników strony są zabezpieczone szyfrowaniem SSL

Twoja firma potrzebuje strony?
Podejdziemy do Ciebie indywidualnie
Jesteśmy dobrzy w tym co robimy

Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP