Strona internetowa dla placówki edukacyjnej

Akademia Nauczania

Akademia Nauczania Malbork - strona internetowa
Klient

Akademia Nauczania

Zakres

Strona internetowa

Data

maj 2020

Akademia Nauczania to funkcjonująca w Malborku placówka, stawiająca m.in. na szkolnictwo wyższe oraz aktywizację zawodową.

O firmie

Akademia Nauczania powstała w 2011 roku, od początku stawiając na rozwój mieszkańców Malborka i okolic. Celem placówki jest wsparcie różnych grup społecznych na wielu polach, stąd też głównymi założeniami są aktywizacja osób bezrobotnych, kursy oraz szkolenia podwyższające kwalifikacje zawodowe, działalność na rzecz osób niepełnosprawnych, rozwój przedsiębiorczości, jak i szkolnictwo wyższe.
Łączna wartość prowadzonych projektów przekroczyła 30 milionów złotych, z których m.in. udało się uruchomić przeszło 70 kierunków studiów, a przez wszystkie projekty Akademii przewinęło się ponad trzy tysiące uczestników.

Cel

Celem budowy nowego serwisu internetowego był przede wszystkim progres w prezentowaniu publikowanych materiałów, których - z racji branży i działalności edukacyjnych - przewija się sporo. W odbiorze wszystkich wiadomości zdecydowanie pomaga nowoczesna szata graficzna, która w połączeniu z realnymi zdjęciami prowadzących Akademię Nauczania, przekazuje pozytywną energię i buduje zaufanie społeczności, chcącej się rozwijać.

Responsywność serwisu

Serwis dostosowany do urządzeń mobilnych

Użytkownicy urządzeń mobilnych stanowią znaczną część całego ruchu organicznego.
Witryna została zbudowana zgodnie z wszystkimi wytycznymi wyszukiwarek, dzięki czemu informacje bez problemu wyświetlają się na każdym sprzęcie.
images/realizacje/mockup/mobile/akademia-nauczania-mobile.png

Cechy tej strony

Użyteczna

Ta strona jest przygotowana tak, by użytkownicy otrzymali dokładnie te wiadomości, których szukają

Szybka

Strona internetowa jest szybka (czas otwarcia poniżej 1 sekundy) na wszystkich urządzeniach, również mobilnych

Bezpieczna

Dane użytkowników strony internetowej są bezpieczne dzięki szyfrowaniu SSL
Dlaczego warto nam zaufać?
Ponieważ podejdziemy do Ciebie indywidualnie
a także dlatego, że jesteśmy dobrzy w tym co robimy
Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strony internetowe

Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP