STRONA INTERNETOWA DLA SZKOŁY

II Liceum Ogólnokształcące w Grudziądzu

II LO w Grudziądzu
Klient

2 LO Grudziądz

Zakres

Strona internetowa

Data

Wrzesień 2016

Szkoła w swojej historii wychowała wiele zasłużonych osób. Wśród swoich absolwentów ma m.in. słynnych pisarzy czy historyków którzy przyczyniali się do rozwoju kulturowego naszego kraju. Przed I wojną światową absolwentem tej szkoły był noblista, chemik Walther Hermann Nernst.

O firmie

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego, jest to publiczna szkoła średnia w Grudziądzu. Początkowo było to pruskie Gimnazjum Królewskie, które po zakończeniu I wojny światowej zmieniono w polskie gimnazjum. Początek działalności szkoły sięga 1874 roku.

Cel

Tworząc ten portal staraliśmy się zrobić wszystko, by każdy uczeń, nauczyciel, czy też interesant mógł się w nim łatwo odnaleźć. Połączyliśmy ciekawy design z prostotą działania, dzięki czemu portal jest zrozumiały w obsłudze oraz przyjemny dla oka. Dzisiejsza społeczność coraz częściej korzysta z internetu, więc przystosowanie do urządzeń mobilnych, w tak dużym projekcie jakim jest zrobienie szkolnej strony internetowej, było dla nas sprawą priorytetową.

Responsywność serwisu

Witryna przystosowana do urządzeń mobilnych

Użytkownicy urządzeń mobilnych stanowią większość codziennego ruchu na stronach internetowych.

Zaprojektowaliśmy witrynę w ten sposób, aby odbiorcy także na tabletach i smartfonach mogli bezproblemowo przeglądać wszystkie informacje.

II LO w Grudziądzu

Cechy tej strony

Użyteczna

Strona internetowa została tak zbudowana, aby internauci szybko znaleźli najważniejsze wiadomości

Szybka

Witryna charakteryzuje się szybkością ładowania (poniżej jednej sekundy) na wszystkich urządzeniach

Bezpieczna

Na stronie internetowej został wdrożony certyfikat SSL

Twoja firma potrzebuje strony?

Podejdziemy do Ciebie indywidualnie
Jesteśmy dobrzy w tym co robimy
Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Strony internetowe

Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP