Klient

2 LO Grudziądz

Zakres

Strona internetowa

Data

Wrzesień 2016

Szkoła w swojej historii wychowała wiele zasłużonych osób. Wśród swoich absolwentów ma m.in. słynnych pisarzy czy historyków którzy przyczyniali się do rozwoju kulturowego naszego kraju. Przed I wojną światową absolwentem tej szkoły był noblista, chemik Walther Hermann Nernst.

O firmie

II Liceum Ogólnokształcące im. Króla Jana III Sobieskiego, jest to publiczna szkoła średnia w Grudziądzu. Początkowo było to pruskie Gimnazjum Królewskie, które po zakończeniu I wojny światowej zmieniono w polskie gimnazjum. Początek działalności szkoły sięga 1874 roku.

Cel

Tworząc ten portal staraliśmy się zrobić wszystko, by każdy uczeń, nauczyciel, czy też interesant mógł się w nim łatwo odnaleźć. Połączyliśmy ciekawy design z prostotą działania, dzięki czemu portal jest zrozumiały w obsłudze oraz przyjemny dla oka. Dzisiejsza społeczność coraz częściej korzysta z internetu, więc przystosowanie do urządzeń mobilnych, w tak dużym projekcie jakim jest zrobienie szkolnej strony internetowej, było dla nas sprawą priorytetową.

Responsywność serwisu

Witryna przystosowana do urządzeń mobilnych

W chwili obecnej ruch w sieci generowany przez urządzenia mobilne to blisko 60%
Dla wygody użytkowników serwisów internetowych przygotowaliśmy witrynę w taki sposób, by jej przeglądanie na smartfonach, tabletach było możliwie jak najbardziej wygodne oraz szybkie.

Cechy tej strony

Użyteczna

Ta strona jest przygotowana tak, by użytkownik otrzymał dokładnie te informacje, których szuka

Szybka

Witryna jest szybka (czas otwarcia poniżej 1 sek.). Na wszystkich urządzeniach, także mobilnych

Bezpieczna

Dane użytkowników strony są zabezpieczone szyfrowaniem SSL

Twoja firma potrzebuje strony?
Podejdziemy do Ciebie indywidualnie
Jesteśmy dobrzy w tym co robimy

Kontakt

Telefon: 666 667 113
Telefon: 666 668 113
Telefon (UK): + 44 075 918 510 48
E-Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Studio 113 Ltd., 85 Great Portland Street, First Floor, W1W 7LT London, England Company number: 11283105 Share capital 1.000,00 GBP